Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

W stylu Wielkiej Trójcy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Świat według wielbicieli Normala
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mlefelek
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 4:12 pm    Temat postu: W stylu Wielkiej Trójcy Odpowiedz z cytatem

piter
muł - kon / osioł

piter - Piotruś Pan/Robin Hood/Calineczka

Onarek
Ok właśnie spadłam z krzesła przez pitera Confused Podam Cie do sądu Exclamation Cool I za ból brzuszka też? (od śmiechu Laughing )

Renya
a fe, Piter, nie podałeś pełnej definicji skrzyżowania:

piter=Piotruś Pan/Robin Hood/Calineczka/zielone rajtuzy

piter
aaarrghhh... Shocked Shocked Shocked

to lub cios ponizej pasa _liz... Twisted Evil

poczekaj tylko, pomiocie szatana, az dostane tutaj moda.. Twisted Evil utopisz sie we wlasnej mleczarni.. Cool

Niunia
piter na razie jeste na straconej pozycji i grożenie mi raczej w żaden sposób ci nie pomoże. Wręcz przeciwnie... Cool

Poza tym nie pozwole na to, żebyś dostał tutaj moda Shocked To byłby koniec świata a nie dopuszcze do niego, póki nie zdam matury, bo potem tylko bym żałowała, że marnowałam czas. Na razie, nie licz na jakiekolwiek wieksze przywileje...

Martwi mnie ta "własna mleczarnia". Powinnam sie um... bać... czy raczej Embarassed Zielony Piteru Hoodzie (a może powinnam cie nazwać Calineczką?) czy ty usiłujesz mnie zdemoralizować? Lepiej mnie nie zaczepiaj... bo powiem mamie!

Onarek
_liz pomiotem szatana? O nie moge... Wy chcecie mnie wykonczya czy jak? Laughing Przecież _liz to słodziutka, milutka, niewinna dziewczynka Laughing

I qrcze nie żartuj Marq masz własną mleczarnię i nic nie mówisz? A fe nieładnie tak Laughing

piter
na poczatek chcialbym zaznaczyc, ze tego podtekstu z mleczarnia nie zauwazylem Rolling Eyes (jestes zboczona Cool)

Calineczke przemilcze.. nie masz podstaw do takich dywagacji... Rolling Eyes

a moda dostane.. Cool zaczne czytac fanfiki, stane sie regularnym 'oh _liz/Hotaru/inne, jakie to bylo piekne'-em i w koncu, wrzuszona moim wzruszeniem, sama mi go dasz... Cool a pozniej sie obudzisz z ranga 'Mikromleczarnia'.. Cool

Niunia
Cytat:
pozniej sie obudzisz z ranga 'Mikromleczarnia'..

Obawiam sie, że ta ranga jednak bardziej pasowałaby do ciebie. Ups... czyżbym zdradziła ten sekret, który spędza ci sen z oczu Calineczko? Piter i jego mikromleczarnia... nie martw sie, to na pewno można leczyc. Cool

Cytat:
jestes zboczona

powiedz mi coś, czego nie wiem

Onarek
Oj biedny piter Shocked To dlatego jest taki nerwowy i zgryąliwy czasami Laughing Qrcze, ale obawiam sie _liz, że nie powinnaś zdradzać jego sekretu na forum Laughing Jeszcze biedaczek sie załamie i znów trafi do białego pokoju. Przynajmniej teraz wiemy czemu tak bardzo lubi biały kolor Laughing i mleczko Laughing

Elip
Cytat:
Piter i jego mikromleczarnia...

Nie martw sie... twój pamietniczek napewno cie pocieszy
A z tą osobistą mleczarnią, to całkiem niezły pomysł... Cool

piter
ale zdajesz sobie sprawe, _liz, ze kompleks mikro- wystepuje u obu plci..Rolling Eyes

wiec juz chyba nie musze dopowiadac, ze wiem dlaczego obie dziewczynki bywacie takie zgryzliwe i wredne.. Cool (oczywiscie poza tymi momentami, kiedy udajecie Matke Terese... Twisted Evil) (hint: MT byla mila Cool)

Niunia '
A dzisiaj jest szczególny dzień w życiu Zielonego Piterka Hooda!

O godzinie 19:30 na Polsacie... Przygotować sobie zapas i bo czeka nas film fabularny o życiu piterka "Robin hood: Faceci w rajtuzach"

Eh, dlaczego wcześniej nie wspominałeś piter, że będzie film o twoim jakże ciekawym, zielonym i rajtuzowatym życiu? Taki skromny jesteś, że siedzysz cichutko i się nie przyznajesz.

piter '
ten film ssie. scenarzysta nie konsultowal ze mna nawet najdrobniejszych kwestii... na przyklad wtedy w sypiali z ta panna, jak zobaczylem pas cnoty, to szybko zaczalem myslec i po okolo 0.000006 sekundy doszedlem do wniosku, ze przyjemnosci czerpie sie z roznych zrodel... bylo milo Cool (i zdecydowanie nie bylo tam mlota pneumatycznego.. Shocked ten scenarzysta jest chory..Shocked)

Hotaru
Akurat sobie jadłam pycha lodzika w rurce, w środku był lód, i czekolada i kremik, i pycha migdały, a tu włączam sobie ten temat i czytam post piterka...

Cytat:
ten film ssie

I po moim pycha lodziku...

Niunia
Shocked o rany... a ja myślałam, że to ja jestem zboczona i mam skojarzenia. Ale jednak H. na głodzie mnie przebija!

Cytat:
Akurat sobie jadłam pycha lodzika w rurce, w środku był lód, i czekolada i kremik, i pycha migdały

Ty uważaj H. bo jeszcze piter ci powie jakiego to on ma dobrego loda... znaczy... yyy... no właśnie. swoją drogą ta czekolada mi tam nie pasuje, bo kremik i migdały (ciut większe) to jak najbardziej

piter - scenarzysta może i chory, ale jedno trafnie ujął. Pas cnoty = Zielony Piter Hood jest sfrustrowany seksualnie, dlatego tak ciągle marudzi.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Świat według wielbicieli Normala Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: