Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Niewinne inaczej, czyli bananowy NC :]

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Świat według wielbicieli Normala
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mlefelek
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 4:11 pm    Temat postu: Niewinne inaczej, czyli bananowy NC :] Odpowiedz z cytatem

Onarek
A kim jestes?

Niunia
To Elip. I jesli zapomniała, to dostała tę rangę ode mnie Tutaj możesz do tego wrócić A potem Amara dostała Darth Milka... ah, jaka ja twórcza jestem

Elip
A no tak Laughing Już pamiętam
Nie zauważyłam że mnie wywaliło Rolling Eyes

Onarek
A to Ty maly zboczencu

Elip
I kto to mówi
W końcu zostałam zdemoralizowana przez KOGOŚ(bez "nazwisk") na tym forum(przynajmniej po części)no nie?

Onarek
Tak samo jak ja To wszystko przez Kicie tfu _liz to jej wina na stos z nia! Na stos! Bo my takie niewinna jestesmy nie Wink

Niunia
Ty niewinna? Niewinna? Onarek niewinna? I może cnotliwa... komedia roku. oj, bo mnie aż brzuszek rozboli ze śmiechu Cnotliwa ta, która ma pseudonim ST...

I nie mów na mnie Kicia!

Onarek
Pft jestem niewinna i cnotliwa i w ogole nie wiem co to p..... no wiecie ja tego nie wiem! Ha! A Ty niewyzyta, uzalezniona od mleczka DrK chiba chcesz po glowce bo w tylek juz Ci da A. jak wroci do domu! Ha!

Niunia
Milcz ty Mleczne M... Mówiłam, że proszę mi tu publicznie nie kiciać, bo powiem o twarożku... uważaj lepiej! I nie dostanę w tyłek, bo nie ma za co, nenene!

I ty cnotliwa? I może jeszcze Like a virgin...

Onarek
Ha! Chiba sie ktosik nam zdenerwowal Cool I tym kim nie jestem ani ja ani Elip... Nenenen bedzie lanie bedzie lanie!

Elip
Cytat:
Na stos! Bo my takie niewinna jestesmy nie

Powiedzmy, że jeśteśmy niewinne inaczej Laughing

Onarek
Elip napisał:
Cytat:
Na stos! Bo my takie niewinna jestesmy nie

Powiedzmy, że jeśteśmy niewinne inaczej Laughing

Podoba mi sie to okreslenie

Niunia
Wreszcie jakas odważna przyznaje prawdę. Że JESTEŚCIE zbereźne do szpiku kości! Laughing W dodatku jak widac Onarek ma manię bananów...

I nie dostanę lania! Pft.

Onarek
To nie ja chcialam kolezanke bananem tego no... Nawet tego nie napisze bo to straszne!

Niunia
A co ja chciałam?! Ja też nie chciałam koleżanki bananem tego. To może Elip?! Ja jedynie groziłam zgwałceniem ogórkiem, ale to wszyscy czytali w CU. Jestem niewinna!

Elip
Cytat:
Że JESTEŚCIE zbereąne do szpiku kości!

że niby kto się przyznał? Rolling Eyes Może ty onarek? oj to, że jesteśmy niewinne inaczej nie znaczy, że jesteśmy zbereąne Twisted Evil
A banany... Każdy lubi banany Twisted Evil

Onarek
Pft ogorek czy banan i to i to dlugie i twarde

Niunia
Tak tak, ale to tylko ogórek i banan, nie mają szans w porównaniu z... Laughing Z innymi warzywami i owocami. Laughing

Elip
Czy tam mazak... Rolling Eyes

Niunia
Czy też z mieczem świetlnym...

Elip
pistolet ...

Onarek
Ja tam lubie miecze Twisted Evil

Niunia
Mhm, Elip. Duuuuży pistolet... dłuuugi miecz świetlny... i do tego zielone oczka....

Onarek
I Irlandia gratis

Niunia
O tak tak! I najlepiej jeszcze bez koszulki... co ja mówię?! bez niczego!

Onarek
Z koktajlem mlecznym gratis

Niunia
I ostre wejście...

Elip
Hahaha wejście smoka

Onarek
Ja slyszalam o pociagach Rolling Eyes

Niunia
Potężnego smoka Mhm...

Pociągi? Ekhm, taaa, ekspresy wjeżdżające do tunelu...

Onarek
To forum schodzi na mleko

Elip
Masz z tym problem onarku ?

Onarek
Ja nie, ale nie wiem jak inne [idzieci[/i]

Elip
Może należy wprowadzić jakieś ograniczenie np.
Temat dozwolony od lat 18
Swoją drogą onarek... ile ty masz lat ? Rolling Eyes

Onarek
Swoja droga mala jestem od Ciebie starsza Laughing W styczniu skoncze 21( )

A co do ograniczen wiekowych wspominalam o tym Markowi bo jeszcze niechcacy uswiadomimy dzieciaki przed ich rodzicami

Elip
Ja ci dam mała Evil or Very Mad Małe to wiesz co może być

Onarek
Oj moze moze szczegolnie w ich koszmarach
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Świat według wielbicieli Normala Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: