Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

5 sezon [czyt. na własną odpowiedzialność]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nan
Pępuszek

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 8:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Specjalnie wstałam dzisiaj o godzinę wczesniej, żeby obejrzeć SN.
I...

Ponieważ to finał, pieprzyc male literki przy mega spoilerach!

No, nie, zeby było źle.
Mała historia Imali - zawsze miło zobaczyć. Skrót serialu, jaki nam zaserwowano w tym odcinku był imponujacy. Choć muszę wyznać, że chyba spodziewalam się czegoś większego. To znaczy - no błagam, Apokalipsą miało być to spotkanie dwóch facetów na zadupiu? Żadnej świty? niczego? No helloł! Nawet fajerwerków nie było. Sam i Adam w otchłani to interesująca wizja. Dean wracający do Lisy i Bena, no - toż to idealne zakończenie serialu! Od wilkołaków i wendigo począwszy, poprzez demony, skończywszy na osobliwie rozwiązanej Apokalipsie, jeden brat - ten, który na poczatku nie życzył sobie tego wszystkiego, w rezultacie poświęcił się, drugi, dla którego nie bylo niczego innego, otrzymał szarlotkowe życie. Naprawdę idealny moment na zakończenie sezonu Laughing
Sam stojący pod domem Lisy - ha, dzisiaj przez caly dzień myslalam o tym odcinku!
1. Apokalipsa poszła źle. Sam i Adam, czy też Lucyfer i Michał, wydostali się z dołu.
2. Apokalipsa poszła jeszcze gorzej. Lucyfer na dole rozprawił się z Michałem i tak jakby wrócil...
3. Apokalipsa poszła cholera wie jak, ale Sammy'ego ktoś wydostał (albo sam się wydostał...).
4. Do cholery z Apokalipsą, Sam był w piekle lat n i znów hasa po ziemi. Choć w sumie może "hasa" nie jest dobrym określeniem...

Ciekawi mnie to niezmiernie, po kiego czorta i jak Sam jest z powrotem? no zwyklym Samem to on nie jest, o czym świadczy latarnia... Swoją drogą, odnosze dziwne wrażenie, że do tej pory nie było takiego finału serii - niby z bombą, ale tak naprawdę nie bylo na końcu suspensu. Po pierwszej serii był wypadek - i masakra Impali, po drugiej zginął Sam, po trzeciej - Dean, i to obaj zginęli-zginęli. Po czwartej Lucyfer się wydostał i rozpoczęła się Apokalipsa, a teraz - no co, Dean je ziemniaki a Sam stoi pod latarnią?

Ale też muszę zauważyć jedną rzecz, która sprawila mi ogromną radość - Wayward Son. Kocham ten serial, że tak cudownie trzymają się kluczowych piosenek i elementów. Ach.

I na sam koniec - wiem, kim jest Chuck! Chuck jest Bogiem!!!
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Maj 14, 2010 11:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze nie oglądałam finału, ale widzę, że już mi się nie spodoba. To kurwa Dean miał być Michałem! Mad no Dean no!
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 2:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

właśnie skończyłam oglądac i musze przyznac, uwazam, że to byłoby dobre zaokończenie całego serialu. Nie cukierkowy raj czy masakra niewiniątek, ale, jak to ujął Cas - wolnośc.
Ale jeżeli robią 6 sezon, to pewnie się tak poprostu nie skończy.
Sam na końcu mnie zdziwił, kto wie co to z nim będzie. Ale jeżeli on " żyje" to mam również nadzieję, że Adam jakoś sie zachowa.
Nan, popieram pomysł, że to Chuck jest Bogiem. Nawet pasuje. Ludzie stawiali na Crowley'a, ale nawet go nie było w zakończeniu.
Ja miałam nadzieję, że Elen i Jo jakoś wrócą, ale i bez nich nie było źle.
Tylko co teraz będzie, ja się pytam? ktokolwiek wie jakie są plany na 6 sezon????
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje plany na 6 sezon wyglądają tak, że jeśli Dean nie zostanie Michałem (albo niech chociaż Metatronem zostanie, czy Abbaddonem, czy innym), to ja chrzanię i nie oglądam. Zły Sam, buu huu, on wiecznie był emo, więc się na Lucia nadawał. Dać mu kocyk, tatuś niech go przytuli i po krzyku.
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 3:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchaj Skarbuś, Tobie poprostu trzeba filmowej adaptacji "Siewcy Wiatrów" z Jensexem w roli Michała. albo kogokolwiek innego. a nie SN. Twisted Evil a przedw wszystkim to potrzeba Ci rozładowac to napięcie

ps. tylko mnie nei zabij za ten koment, 'cause I'm in the same boat
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 3:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh, no wiem, że napięcie mam wysokie. Ale miałam w tym momencie raczej na myśli, że po 5 sezonach takiego samego Deana, bez żadnych odmian, chciałam w jego ciele Michała, bo łudziłam się na zmianę zachowania. Jako Michał mógłby być inny niż Dean.

Seksualnie pewnie też to ma znaczenie... Ale ekranizacji Siewcy to bym się bała. Spieprzyliby to jak nic, mówię ci! No i niby kto miałby zagrać? Obsadzić te role jest kurewsko trudno. A gdyby Monica Bellucci nie zagrała Lilith to byłabym wkurzona.

Ej ty, na boat to ty masz facetów Rolling Eyes
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 3:41 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

tka mam całe grono facetów...i sąd wojskowy gdyby mnie nawet na całowaniu jakiegos na łodzi przyłapali. a do portu to może, może raz na miesiac na 4 dni będziemy wpływac. ja się chyba potnę z nadwyżki testosteronu. oni już teraz są okropni, a co dopiero jak się przez miesiąc wygłodzą???

masz rację, obsady by nam nigdy nie wypełnili wedle życzenia. bo dla mnie daimon to tylko i wyłącznie Eric Bana... a tak apropos, właśnie mama przysłał mi w paczce Siewcę, więc sobie poczytam...tylko jak ja zdobędę druga i trzecią książkę???
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 3:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogłabym ci pdf czy ebooki podesłać, ale skoro ci nie wolno prywatnych maili sprawdzać...
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 3:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no, prywatne moge sprawdzac, ale one muszą byc przesłane na mój wojskowy mail:
agnieszka.wajda@cvw5.navy.mil

a skąd Ty ebook albo pdf weźmiesz???
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Maj 15, 2010 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam swoje źródła Cool czyli chcesz "Zbieracza Burz" i "Żarna Niebios" ?
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i koniec końców obejrzałam te ostatnie odcinki 5 sezonu. Obstaję przy swoim, że to Dean powinien być Michaelem. Bo Sam jako Lucyfer przypadł mi do gustu - bo w końcu nie byl kluskowatym Sammym! Więc Dean jako Michael przestałby być popapranym Deanem.

A tak na poważnie, to wreszcie koniec serialu czy wyskoczą z 6 sezonem, gdzie będą jednorożce, projekcje astralne, graal, cud w Sokółce i Frodo Baggins?
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 2:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Confused Nie no te pięć sezonów było wystarczająco zakręcone! Ja wysiadłam przy tych wszystkich bogach,a Śmierć przyprawił mnie w palpitacje serca. Miałam takiego samego pietra jak Dean Confused Zakończenie dziwaczne! I owszem cieszy obrazek Deana w kuchni, ale był to z lekka surrealistyczny obrazek Trudno było mi sobie to wyobrazić!
Sam. Czyżby poświęcenie znalazło swoją szczęśliwą nagrodę? A może jest tylko duchem, który pozostał przy bracie jako ochrona Confused Eeee... Jakiś specjalny odcinek by się przydał! Laughing
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 2:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Opcje na 6 sezon:
1) Sam jest duchem i będzie wkurwiał Deana, bo się go wyegzorcyzmować nie da.
2) Sam jest Lucyferem i Dean zostanie Michałem, bo święci bracia chcą się naprać, a nie wpadać do dziur!
3) Sam jest Michałem i chce naprać Deana za to, że mu popsuł bójkę z Luciem.
4) Sam będzie siał spustoszenie, zabije Lise, a Dean będzie uczył Bena jak być łowcą (swoją drogą to byłby ciekawy, acz wykańczający nowy duet - Dean i Ben)

Dodatkowo:
5) Lisa okaże się być kochanicą Lucyfera (czy innego pana na włościach), może nawet samą Nierządnicą Babilońską
6) w serialu pojawi się Archanioł Rafał z apteczką i będzie siedział jak dusza na ramieniu Deana
7) pierścień Saurona trafi w ręce Bena i będą szukali Mordoru aby go zniszczyć
8 ) Bobby znajdzie sobie laskę, która okaże się być czarownicą/elfem
9) Dean zacznie mieć zdolności paranormalne
10) Chuck-Bóg będzie chodził do psychologa
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
10) Chuck-Bóg będzie chodził do psychologa

Jeśli tym psychologiem miałby być Sweet's to jestem za!
Benowi takie męczarnie? Nie za słodki na to, żeby taką karę mu zadać Razz

Cytat:
1) Sam jest duchem i będzie wkurwiał Deana, bo się go wyegzorcyzmować nie da.

Confused O matko to nawet ja bym tego nie zdzierżyła na dłużą metę chyba, że podszyli by wszystko doskonałym humorem Laughing
Pępuszek

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 6:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam niejasne wrażenie, że Nierządnica już była. Jako ta pseudo-prorokini.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 6 z 7

Skocz do: