Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

5 sezon [czyt. na własną odpowiedzialność]
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Kwi 03, 2010 4:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znalazłam jeźdźca apokalipsy Laughing

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/1270162615_by_Mooss44_500.jpg
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Kwi 10, 2010 8:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tak w ogóle, a propos ostatnich dwóch odcinków SN. Zombie było nudne i bezsensowne moim zdaniem. Tiaaa, bo Lucyferowi i jego poplecznikom akurat zależy, aby "zabić ducha i siłę" Bobby'ego. Jak uwielbiam Bobby'ego tak, to było kretyńskie.

Odcinek o niebie natomiast... eee. Też nic rewelacyjnego. Chociaż - Ash! Tak, Ash był boski. Twisted Evil cieszy mnie, że przynajmniej na ten ułamek odcinka go przywrócili. Miałam nadzieję również na Andy'ego, ale wszystkiego mieć nie można. Więc zadowoliłam się Ashem. A zwłaszcza jego opinią o niebie faceta, który napisał Kama Sutrę Laughing

Skoro ciągle tkwimy w tych wszystkich aniołach, to ja się domagam powrotu Gabriela (ale lepiej w innym ciele). I koniecznie Michała! Chcę znów jakiejś rozmowy Michała z Deanem, to by było coś... I Rafała może? Bóg uzdrawia! Wołamy razem "Bóg uzdrawia"! A nie sorry, to nie Żarna Niebios Kossakowskiej...
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Pią Kwi 16, 2010 11:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co zrobić, kiedy prawie zdychasz z bólu i nie masz pomysłu na zapomnienie? Odpowiedź jest bardzo prosta Twisted Evil Pooglądać sobie Deana Winchestera w akcji najlepiej co godzinę przez wszystkie osiemnaście odcinków piątej serii Laughing Odlot gwarantowany!
Kocham Deana i jego seksowne plecy, uwielbiam Castiela i to jego spojrzenie!
I zdecydowanie potrzeba mi faceta!
I zdecydowanie mi dziś odbija, albo tabletki nam mnie tak działają jedno licho Rolling Eyes . Trzeba to dobrze wykorzystać bo może będą z tego całkiem interesujące skutki Laughing

Lekki szok
Nan nie widziałaś go czasem w warszawie Twisted Evil Laughing
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 7:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow, niegdy nie myslałam, że on jast Polakiem. Zamerykanizowanym ale ciągle. I nawet dobrze mówi. Sexy facet mówiący po polsku - to mnie kręci lol
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 9:47 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przepraszam, ale w którym miejscu on jest niby sexy? Shocked na rzęsach czy na paznokciach?
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 8:26 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za dużo wampirów ostatnio Laughing
Nan
Pępuszek

PostWysłany: Sob Kwi 24, 2010 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, czy taki przystojny Rolling Eyes Jakbym go na ulicy spotkała, to bym nawet nie zauważyła. Inna sprawa, że w Warszawie to mnie ostatnio raczej nie ma, więc cóż.
Navy Swallow

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 3:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

udało mi się troszkę nadrobic, ale niestety nie byłam w stanie zobaczyc odcinka z niebem, więc Asha nie widziałam.

Odcinek z miesteczkiem łowców - cóż od poczatku wiedziałam, że coś tam było nie tak. I blond laluni nie ufałam ani troszkę. Dean sługą niebios...myślałby kto. Ale Lisa mnie ucieszyła. Chyba Dean naprawdę ją lubiał. Mam nadzieję, że kiedyś wróci, razem z Benem. A pijany Cas to przecudo. I ta wiadomośc na sekretarce Laughing

Miło było zobaczyc Adama. Sprytny plan z przywróceniem go do życia. Cas rozrywający koszulę -> miodzio. Tylko pytanie, co sie z nimi stało. Z casem i Adasiem...

Najnowszy odcinek zarąbisty. Nie dośc, że poznaliśmy Kali (kocham kobietę, mam nadzieję, ze jeszcze wróci), to był Gabryś. Nie wspomnę o zakończeniu, bo to wielka strata. Ale rozmowa Gabrysie z Luckiem była świetne. Niestety Zaraza, to mnie prawie do wymiotów doprowadział. Czy możemy sobie jego darowac???

Ogólnie, bardzo mi sie podoba ten sezon. I chciałabym byc w stanie zobaczyc zakończenie, ale za tydzień zamknął mnie w żelaznej puszce na pare miesięcy, więc będę musiała poczekac.
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 11:12 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kali niezła. Ale wśród tych bogów zabrakło kilku ważniejszych, skoro już tak gromadzili z całego świata. No, ale pomińmy to niedopatrzenie.

Gabryś wymiatał! Wciąż uważam, że za mało przystojny, jak na Gabrysia, ale skoro musiał zachowywać pozory, to pewnie swoje piękno również musiał ukryć. Nie podoba mi się, że niby Lucyfer to najsilniejszy z braci, a Gabryś to taki mini przy nim. Powinni być sobie co najmniej równi.

A skoro mowa o "braciach aniołach", to jak mamy Gabrysia, Michała i Lucyfera, to się pytam - gdzie Bóg Uzdrawia? Rafała dajcie! Tak sobie myślę, skoro teraz Zaraza plącze się po świecie, to może akurat gdzieś przewinie się anielski uzdrowiciel Rafał?

Na podsumowanie powiem - ja chcę, żeby Dean powiedział tak! Chcę, żeby wreszcie Michael przejął władzę nad ciałem Deana i rozpierniczył grajdołek. Nie tylko urozmaiciłoby to fabułę, ale przede wszystkim... urozmaiciłoby Deana! Ileż można się użalać nad sobą i w kółko tę samą śpiewkę? Uwielbiam Deana, serio, ale po 6 sezonach powoli mam dość tego samego. Może Michael byłby trochę inny, nadał noawego rysu postaci. Domagam się Michaela!
Pępuszek

PostWysłany: Nie Maj 02, 2010 12:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Gabryś jak Gabryś. Merkury mnie rozwalił - no rozumiem, że mitologia grecko-rzymska, ale no Merkurego mi zabić? Nieładnie. Kali się uratowała, a Ganesha nie, kolejna rzecz, która nie bardzo mi się spodobała. Choć kłótnia bogów była niezła.

Poza tym ulubionymi postaciami w SN stali się teraz Castiel i Crowley. Serio, obaj wymiatają Laughing

Zastanawia mnie inna rzecz. Odcinek z Dziwką Babilonu - czy ktoś zwrócił uwagę gdzie to się rozgrywa? W Blue Earth, Minnesota. W tym samym mieście mieszkał pastor Jim, i tam też zabiła go Meg w odległym pierwszym sezonie. Przez cały odcinek liczyłam na jakiekolwiek odniesienie do pastora Jima, a tu dupa. Ale ten kościół to tak nie bardzo wyglądał na ten od Jima. Choć może dwa mają...
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 12:39 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za tydzień finał. Świat zbliża się do końca, a o czym myśli Sam gdy dowiaduje się, że Bobby zawarł umowę z demonem? Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 4:21 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow najnowszy odcinek był świetny. Cas człowiekiem, Bobby chodzi i Crowley!!! Uwielbiam tego demona. Zrobic zdjęcie komórką. Biedny Bobby. I Śmierc mi się podobał. Taką pogawędkę z Deanem sobie urządził.

Jednak pewnie finału nie oglądnę, chyba, że jakimś cudem uda mi się wrócic do bazy w przyszły weekend. Kto wie. Jak nie to sobie zamówie sezon na dvd Twisted Evil
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 8:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jeszcze nie obejrzałam buu Sad
Athaya
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 9:11 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystkie pięć sezonów na mega wideo z lektorem bądź napisami. W ten ostatni odcinek, o którym mówicie Wink Miłego odbioru Very Happy

Supernatural
Navy Swallow

PostWysłany: Czw Maj 13, 2010 1:15 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzieki za link Ath Smile przyda się, ale dopiero pewnie jak wrócę...

Stało mi się coś ostatnio. oglądałam sobie SPN najnowszy sezon i doszłam do wniosku, że jednak chciałabym, żeby Jo zagościła na stałe. Wiem, że ją zabili, ale nie zmienia to faktu, że chciałabym zobaczyc, jakby to się dalej działo, gdyby tak przeżyła. Zaczęłam lubiec Jo. Pewnie za sprawą Veronici Mars, bo tam ją lubiałam bardzo. I teraz chciałabym ją znów zobaczyc. Anę i Ruby mi spieprzyli, a Jo poprawili na koniec... A może to dlatego, że był to koniec tragiczny a nie jakaś bajeczka dla małych dziewczynek z cukierkowym happy endem
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 5 z 7

Skocz do: