Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

5 sezon [czyt. na własną odpowiedzialność]
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 6:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki, tą Pris to nie jestem zachwycona...ale na nowy sezonik czekam. Meg jest pocieszeniem, ciekawe jak tym razem zakręci akcją. I Lucyferek jest dodatkiem. Chociaż słyszałam że Jo Rolling Eyes ma się pojawic.

Premiera już w tym tygodniu. A ja zgłaszam postulat do rozpatrzenia: tak by się przydało nowy temat założyc, bo to sezon 5, a my ciągle offtopujemy 4. I poprzenosic kilka postów wstecz. Czekamy na adminki Twisted Evil
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 7:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba jedną, bo druga nadal baluje w Międzyzdrojach. I pogodę ma i się opala i się kąpie
Mlefelek
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 10:30 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No dobrze, przyznawać się, czy ktoś luknął już na "Sympathy for the Devil"?
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 11:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam tylko sympathy for the sociopath psyhologist Laughing
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 3:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznaje się
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 3:52 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie przyznaje, ze moim zamierzeniem bylo lukac i to lukac dobrze ale musialam na warcie stec grrrr... pewnie dopiero jak na przepustke pojade to ogladne...
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 9:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... mi się ściąga i nie widać końca Mad Dobrze wiedzieć, że nie tylko ja taką psychopatką jestem Twisted Evil
SARS
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Sob Wrz 12, 2009 9:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak się nie możesz doczekać to znajdziesz na tej stronie linki do megavideo
supernaturaltv.info
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Mlefelek
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Nie Wrz 20, 2009 2:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jezu... Tak mi przyszło do głowy, by poczytać kolejnych odcinków opisy. Nr 5 wygląda tak:
Cytat:
Sam (Jared Padalecki) and Dean (Jensen Ackles) decide to start hunting together again and their first case leads them to a small town whose inhabitants are being killed by famous dead icons like Abraham Lincoln and James Dean’s car. However, after two teenage girls come forward and claim their friend was kidnapped by Paris Hilton (in a cameo role as herself), the brothers aren’t sure what they are hunting anymore.

Po takiej zapowiedzi to ja nie jestem pewna, co oglądam...
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 4:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

SPOJLERY!!!

Oki, cokolwiek powiecie, wczorajszy odcinek "Free to be You and Me" był genialny. Referencje do Twilight Cass i Dean w poszukiwaniu dziewczyn Żółw Ninja Rafael Cass i Dean jako FBI Lucifer Twisted Evil I całe "You are my vessel Sam" Twisted Evil

Cokolwiek powiecie, uważam, że odcinek był świetny. Duet Dean/Cass byli niesamowici od początku do końca. Sam nie do końca mi się podobał, ale zakończenie boskie. A już miałam nadzieję, że to jednak Jess Very Happy
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Paź 05, 2009 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cztery pierwsze odcinki wyglądają mniej więcej (bardziej więcej) tak:

1. Skifa

2. Skifa na parafii

3. Skifa z chujnią (i dziwkami)

4. Skifa, ale gimme more! - tu wyjaśnienie, nie gimme more dla fabuły, ani dla rozwoju akcji, ale... dwóch Deanów! dwóch Deanów na raz wreszcie moje marzenia się spełniają! Szkoda, że dopiero w 5 beznadziejnej serii.

Ogólnie, tylko Cas rządzi tą serią, reszta do chrzanu. Nawet Dean mnie irytuje (oczywiście w wersji podwójnej podnieca), o Hulio nie wspomnę. Kilka niezłych tekstów: żółw ninja, anielski kondom, panie umyjcie się do orgii (anielski kondom to zdecydowanie mój ulubiony).

P.S: Dean Miecz może być tylko w jednym aspekcie... rżnij mnie! Rolling Eyes
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Wto Paź 06, 2009 12:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja czekam na Paris...
Mlefelek
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 10:33 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dobra, przyznaję się. Chociaż kopia Buttona do gustu mi nie przypadła, to jednak podskakujący Dean był uroczy Wink

Przy Changing Channels widać, że scenarzyści wreszcie zabrali się do pracy. Niektóre wąty od 3 sezonu były tak oderwane od całości i w sumie nie bardzo dało się je połączyć z poprzednimi wypadkami, a tutaj nagle o dziwo potrafili wykazać się humorem od którego jakoś nie odrzucało na kilometr i w dodatku zgrabnie połączyli wielbiciela słodyczy z aktualną myślą przewodnią. Aż strach pomyśleć co będzie dalej - czy spaskudzą jak w 3 i 4 sezonie, czy może jednak ten chwilowy powrót formy nie będzie chwilowym....
Grzywka i wysypka było niezłe Wink Rechot
Nan
Pępuszek

PostWysłany: Wto Lis 24, 2009 10:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ej, chwila, moment - nie wierzę, nikt nie ma nic do powiedzenia po ostatnich odcinkach SN...? Muszę przyznać, że się na nowo wciągnęłam Rolling Eyes Gdzieś tak po odcinku z Paris - mówię po, a nie w trakcie. Potem było znacznie lepiej. Changing Channels było genialne - Dean jako fan Grejsów I w wersji CSI-owej - no brawo. A wersja komediowa tak straszliwie przywodziła mi na myśl komediową wersję Roswell... *wzdycha ciężko*
Konwencja SN spodobała mi się niezmiernie. Proste, jak z pierwszego sezonu, z zakręceniem sezonów późniejszych (nie zawsze duchy są złe, jak widać), ale końcowa konkluzja - "Sam" i "Dean" jako para -
No i Abandon All Hope - szczerze mówiąc... wow. Pomijając kwestię Meg, której nie trawię, ale Jo i Ellen... Przewidujące do bólu, wiadomo było, jak się to wszystko skończy, ale to się nazywa odejście w wielkim stylu. Choć seriale uczą, że nie oznacza to, że obie zniknęły na dobre Laughing

Generalnie chyba znów zaczynam lubić SN i czekać na nowe odcinki...

PS: Tytuł ostatniego odcinka natychmiast przywodzi mi na myśl "Boską komedię" Dantego. Porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wchodzicie...
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sro Lis 25, 2009 1:50 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No było. Na ostatnim się poryczałam. Akcja ciekawsza, po prostu w starym stylu Supernatural. Twisted Evil
Ale jakoś nikt oprócz mnie ostatnio chęci do gadania na ten temat nie wykazywał...
Cytat:
A wersja komediowa tak straszliwie przywodziła mi na myśl komediową wersję Roswell... *wzdycha ciężko*

Normalnie deja vu Laughing
Cytat:
PS: Tytuł ostatniego odcinka natychmiast przywodzi mi na myśl "Boską komedię" Dantego. Porzućcie wszelką nadzieję wy, którzy tu wchodzicie...

A ja bym chciała, żeby było "porzućcie wszelka nadzieję, że znowu stary badziew typu 3 i 4 sezon wróci". Dobrze by było, ale chyba nie ma za wiele wymagać. Parę cudnych odcinków przed przerwą między drugą częścią sezonu pozostawia nadzieję, ale pewnie w styczniu znów ją porzucimy...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7

Skocz do: