Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

4 sezonik, kto nie oglądał, niech nie czyta!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 9:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oby nie...
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Nie Maj 17, 2009 6:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No pewnie, że się szykuje, przecież widziałaś zakończenie finałowego odcinka i co mieliby tak to zostawić?

Co do Castiela, żyje. Miał trochę przejść z tymi na górze, ale powrócił zdaje się, że na dłużej. Ja już jednak nie mam takiej sympatii do tej postaci, jak Ty Aggie. Wkurza mnie coraz bardziej i może nie zacznę wymieniać powodów, bo nie skończę do jutra.

Anna, zniknęła i to właśnie dzięki Castielowi, zabrali ją na nazwałabym to "sąd nad złym aniołem". Jaka była, taka była, nie uwielbiałam jej, ale na pewno była jakby sumieniem Castiela i to nie milczącym, ale mówiącym prosto z mostu.
Pępuszek

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 8:03 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shocked Hm. Obejrzałam finałowe SN, tak z doskoku, między sarkofagami a mozaikami. I moja reakcja jest dosłownie taka: Shocked
Jak oni zryli ten serial...
Obejrzałam, przyznaję, z sentymentu. Wróciłam do serii Love & Marriage, to i nic dziwnego, że wzięło mnie zdeczka na SN. I pomyślałam, że obejrzę ostatni odcinek, bo cóż mi szkodzi (to co, że czwartego sezonu w ogóle do tej pory nie tknęłam, a i trzeci chyba też obejrzałam jakoś tak tylko z początku, nawet i bez finału, choć mniej więcej wiedziałam wówczas, o co biega).
Prawdę mówiąc początek napawał mnie optymizmem. No wiecie, Wayward Son, myślę sobie: "nie jest źle, skoro wracają do sztandaru serialu, jeszcze z I serii". To, że scen zupełnie nie kojarzyłam, nic mi nie przeszkadzało. Ksiądz nie zrobił na mnie większego wrażenia, raczej zaczęłam się śmiać, bo dziś na wykładzie ze sztuki wczesnochrześcijańskiej pani profesor rzuciła tekstem na kształt, że ludzie zawsze lubili horror, teraz mają w telewizji, a kiedyś żeby zobaczyć horror chodzili do kościoła (autentycznie w pewnym kościele w Rzymie, w pastelowych barwach, radośnie i pięknie jest ukazana masakra totalna). Dobra, oglądam twardo dalej, pal licho horror.
I na koniec opadły mi ręce.
Sam mi się nie podoba. Do bani z takim Samem, to nie jest mój Sammy! Sprzeciwiam się, gdzie jest zagubiony Sammy bez Jess, Sam klejący kropelką piwo Deana, Sam z pechem bez króliczej stópki?! Dean też nie jest właściwym Deanem, zepsuli mi Deana! PseudoRuby była jedną wielką katastrofą - jej reakcja, że kim to ona kiedyś nie była, wywołała u mnie grymas niesmaku. "Bo ona mi lalkę zabrała, więc wsadziłam jej palec w oko!". Taaaa. Anielskie szefostwo nawet przypadło mi do gustu. Bobby się nie zmienił (aż dziw, przy tej ilości szajsu).
Lilith - no sooorry! Kolejna piękna laska. Taaa. Super. Serio. Naprawdę, co za oryginalność. Ach, rzeczywiście, oryginalna, bo blondynka. Geee.
A ten facet co to niby - twórca? Że Kripkers czy jak? Mniejsza z tym, choć zaleciało mi to naszymi pseudosztukami, gdzie toczą się potyczki słowne między nami a bohaterami...
A sama historia - nie pasuje mi. Sorry, klimaty biblijnej apokalipsy mi nie leżą. Niech sobie jadą do Orvieto i oglądają w katedrze freski z apokalipsą, oko im zbieleje i nie będą partaczyć kiedyś mojego ulubionego serialu.
Co się stało z Monster of The Week?! Z opychającym się Deanem, znudzonym Samem?! Gdzie stare dobre "we have to find dad", gdzie "it's a family buisness"?! Gdzie Impala, do cholery?! Nienawidzę pomarańczowych samochodów, wszystko, tylko nie pomarańcz, mam osobisty uraz!!!

Uff. Takie rzeczy z człowieka wychodzą, jak uświadomi sobie, jak kompletnie zabili jego serial.
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 8:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem tkwi w tym Nan, że ten serial nie umarł. Gdyby umarł, zaprzestaliby puszczania i mogłybyśmy pochować ich wszystkich w spokoju, odprawić egzorcyzm na wszelki wypadek i czcić świętą pamięcią to, co niegdyś bylo dobre. Ale niestety, serial nie umarł, tylko zżera go kurwa od środka jakiś pierdolony toczeń czy inna autoimmunologiczna choroba. Wysłałabym ich do Housa na diagnozę i leczenie, ale niestety i ten serial by wówczas spierdolili.
Pępuszek

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Racja. Gdyby serial umarł wraz z Samem - ostatecznie, wraz z Deanem, choć bardziej by pasował jednak Sam - wtedy byłby święty spokój. A nie, że bohaterowie wracają po pięćdziesiąt razy do życia. Jakbym chciała o zmartwychwstaniu się doedukować, to bym poczytała Biblię.
Toż to, co się dzieje teraz z SN, to jakiś śmiech na sali. Słowo daję gangerna.
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Maj 25, 2009 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz, w Biblii to się przynajmniej krew i mroczność lała, a tutaj leje się jedynie nuda i rozsiepaczony mózg scenarzystów.
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też oglądam SN z sentymentu (no i może częściowo dla Deana Rolling Eyes ), bo ostatnio fabuła Zdarzają się pojedyncze dobre odcinki przypominające "stare" SN, ale nadzwyczaj rzadko. Może się jeszcze zrehabilitują, ale tego nie widzę...choć jeśli gangrena to toczy, to może w końcu ktoś wpadnie na cudowny pomysł i "odetnie" to co trzeba...
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 1:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tia, a propos piątego sezonu, zdjęcie promujące:
http://www.jensenacklesfans.com/gallery/thumbnails.php?album=194
Chociaż nie wiem, co zwykłe zdjęcie może zdziałać. Jakaś zapowiedź naprawdę niezłego wątku/fabuły mogłaby ewentualnie uratować zainteresowanie co niektórych fanów... A tak...

Mad
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 5:57 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak skifa
Navy Swallow

PostWysłany: Czw Cze 04, 2009 6:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie wygląda jak z 2 sezonu a nie jak nowe. Nic poza tym nie powiem. Oni się nie wysilili, co dlaczego ja mam?
Nakręcona Truskawa

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 5:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to manip a nie oryginalne zdjecie
Athaya
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Nie Cze 07, 2009 6:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jedyne co mi się podobało z czwartego sezony to Dean przytrzymywany przez liny, kiedy już wylądował w piekle Laughing
Navy Swallow

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 5:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kilka nowinek:

-Season 5 premieres September 10 and is entitled "Sympathy for the Devil".
-Lucifer has been cast! Mark Pellegrino from 'Lost' and 'Dexter' is set to play the fallen angel in season 5.
-Just announced: Prior characters Meg and Jess are set to return in season 5! The actress who played Meg (Nicki Aycox) in season 1 (and another episode in season 4) will not be returning due to scheduling conflicts and will instead be played by Rachel Miner. Adrianne Palicki will be reprising her roll as Jess for at least one episode.
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Lip 17, 2009 6:13 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oh, for the love of God...
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Lip 18, 2009 1:51 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proszę mi tu nie bluźnic. Ja to się doczekac nie moge. O i jeszcze jedno, wraca Ellen Smile
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12

Skocz do: