Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

4 sezonik, kto nie oglądał, niech nie czyta!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mlefelek
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 10:54 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

aha... swoją drogą, jeśli oni nadal będą produkować zlepek takich gniotów jak w czwartym sezonie to ja zakończeniu serii nie wróżę wielkiej chwały Evil or Very Mad

Za to Kroniki wróciły Razz Jeszcze nie oglądałam najnowszego odcinka, ale ostatni przed przerwą był mhhrr miodzio Twisted Evil Im z kolei w miarę kręcenia przychodzą do głowy całkiem całkiem pomysły Twisted Evil
SARS
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Pon Lut 16, 2009 11:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejnym genialnym pomysłem twórców jest trzeci brat. Oczywiście najmłodszy, owoc zapomnienia się tatusia. Brak fajnych pomysłów na odcinki powoduje tworzenie na siłę bohaterów mogłocych wpłynąć na fabułę. Ciekawe jak zamierzają go wprowadzić. Bracia nie powinni go szukać bo o nim nie wiedzą. Najprostsze rozwiązanie to Bobby ale to jednak jest zbyt proste bo dlaczego niby miałby im nie powiedzieć wcześniej że mają brata jeśli by o nim wiedział?
Gdzieś czytałam jak twórca serialu twierdził, że można porównywać Supernatural z Buffy. Yyy... jeśli tak to słabo wypada serial.
To, że niby serie mają jakieś jakby odgórne problemy, to jednak w Buffy każdy odcinek w jakis sposób dążył do finału. Tu tego nie ma.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 2:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja się zgodzę, że od powrotu po przerwie świątecznej, to nie za bardzo mi się te odcinki podobają. Strasznie naciągane się robią. I zero wspominania o wielkim złym (Lilith), o tych uskrzydlonych (Castiel ) i demoniastych (Ruby). Takie odcinki niby coś tam pokazujące, ale naprawdę nie mające nic wspólnego z wątkiem przewodnim sezonu. Ja rozumiem, że musimy poczekac na wyjaśnienie tajemnic, ale bez przesady. Dla mnie to był taki swoisty zapychacz.
A mogłoby byc tak pięknie.

Co do rewelacji SARSa o bracie Shocked to nie wiedziałam i nie chcę wiedziec. Naciągane to to.
A co do porównywania do Buffy - ostatnie 3,4 odcinki się nie umywają do Buffy czy Anioła. Nie ma nawet co mówic o porównaniu. Miejmy nadzieję, że się poprawią, bo ja dalej kocham SN ale i ja tracę cierpliwośc. (Swoją drogą robie sobie maraton i od tygodnia oglądam Aniołka 4 sezon. uch jak ja to uwielbiam, potem się za Buffy biorę Very Happy )
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Sro Lut 18, 2009 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Naciągane prawda ale w Buffy też nagle wyskoczyli z młodszą siostrą. Tyle, że tam właśnie to było raczej jednem z głównych problemów sezonu.
Nowego brata ma grać Jake Abel jeśli komukolwiek to nazwisko coś mówi. Pojawi się w odcinku "Jump The Shark".
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Maleństwo
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pon Mar 09, 2009 5:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeciągają strasznie tę serię, te przerwy prowadzą do tego, że potem już się nie wie/nie pamięta co było w poprzednim odcinku i traci się wątek. Ja w sumie już zgubiłam myśl przewodnią serii i jedyną atrakcją całego SN pozostaje Dean, choć czasami też wyprowadza mnie z równowagi, ale za to cieszy choć oko Wink

Co do brata, to podobnie jak Aggie jestem w szoku i nie chcę wiedzieć. Według mnie pomysł bez sensu i do bani. Co do aktora, młode to to i bardzo przypomina mi pod kątem urody Chad'a Michael'a Murray'a.

A wiecie właśnie w TV7 leciał odcinek I serii...to były czasy...
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 2:12 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, gdyby nie Kicia wczoraj wieczorkiem nie wspominała o Supernatural i wiecznych przerwach w emisji odcinków, zapomniałabym na amen o wznowieniu

Muszę jednak przyznać, że nowy odcinek po przerwie spodobał mi się. Może jako całość "śmierć na wakacjach" genialne nie było, zdarzały im się lepsze odcinki, ale podobał mi się powrót do tych wszystkich rzeczy, za które Supernatural zyskało fanów Sammy wnerwiający, Dean uroczy, rodzinne gadki, zaklęcia, demony, na dodatek duchy, żniwiarz, a nawet dwóch, no i to 'happy' zakończenie na końcu czysto w stylu Supernatural Mad To tak główne zalety... ale jak zwykle 'szczególiki' tworzą atmosferę. Podobała mi się rozmowa Żniwiarki z Deanem, miałam wrażenie jakbym nagle znalazła się w 1 odcinku drugiej serii Dean z kanapka był rozbrająjący tak na dzień dobry. Zresztą on chyba zawsze jest rozbrajający jak je Laughing Albo to słynne zdania "masz lepszy pomysł?", "czyj to był pomysł?"... Po prostu klasyka Supernatural. Szkoda tylko, że w tylu wcześniejszych odcinkach tego brakowało, połączenia tradycyjnych wątków z całą ta atmosferą... Evil or Very Mad
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 2:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o koment 4 sezonu to... no comment
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pon Mar 16, 2009 6:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I tak komentujesz, wiec nie ma "no comment" Laughing Powszechnie znana jest twoja awersja, ale zaglądnąć, Kicia zaglądnęła Laughing
Athaya
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 7:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jako, że dorobiłam się satelity i odbieram tvn to jestem szczęśliwa, że mogę od początku popatrzeć na Dean'a Mhrrr! Uwielbiam Jensexa!
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Wto Mar 17, 2009 11:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szczęściara Razz Ja nie mam nawet telewizora... nie mówiąc o satelicie...
Maleństwo
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pią Mar 20, 2009 9:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A więc 'Death Takes a Holiday' mi się podobał, choć pełną opinię wyrażę dopiero wtedy, gdy dogłębnie przeanalizuję, czy podoba mi się Sam jako wampirek w 'On the Head of a Pin' Rolling Eyes A tak w ogóle biedny Dean znowu na łóżeczku szpitalnym, poobijany, ledwo żywy...już ja bym mu pomogła wrócić do zdrowia i pokonać te jego lęki Cool
Navy Swallow

PostWysłany: Czw Maj 07, 2009 2:57 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki, nie cierpię tej Ruby. Wreszcie oglądnęłam parę ostatnich odcinków i masz ci babo placek. Tego sie nie spodziewałam i mi się nie podoba . Zdecydowanie mówimy nie Samowi ssającemu krew fałszywej Ruby.
Z kolei Tessa była świetna, ja chcę żeby jeszcze wróciła.
A co do braciszka, to mimo, ze tragicznie, to jednak takie rozwiązanie mi się podoba. Nie mogło byc trzeciego Winchestera.
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sob Maj 09, 2009 5:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja po ostatnim 21 odcinku Sammy'emu zdecydowanie mówię nie. Jezu, co za debil
Pozostaje mieć nadzieję, że w 22 odcinku Dean go pacnie tak mocno, że Sammy'emu zejdzie się z tego świata i żaden anioł nie będzie chętny wyciągnąć go z piekła...
Maleństwo
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 2:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sammy wampirek mnie również wyprowadza z równowagi, zdecydowanie przegięli. Prorok miał rację, że nie wspominał w swoich książkach/dziełach o jego głodzie, bo zostałoby to raczej negatywnie przyjęte. Według mnie wszystkiemu winna nie Ruby (choć szczerze mówiąc straciłam do niej sympatię), ale sam zainteresowany...a wszystko przez to jego wielkie niezaspokojone ego, ja tylko ja mogę powstrzymać apokalipsę no i powstrzymał, głuchy, ślepy i zdaje się, że zapatrzony w tego, którego przywołał Rolling Eyes nie mieliście takiego wrażenia patrząc na spojrzenie Sama w ostatnich sekundach finałowego odcinka...a już myślałam, że Winchester'owie będą znowu razem walczyć, czyli stara dobra robota braci z poprzednich sezonów...cóż zobaczymy...

Co do ostatnich odcinków pod kątem pozytywów, to rozbroił mnie prorok i Ewangelia według Winchester'ów Laughing no bo reszta, to szkoda słów...
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Maj 16, 2009 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki, jakkolwiek nie widziałam ostatnich odcinków SN (Floryda nie sprzyja moim serialom) tak finał ogladałam w tv. I muszę przyznac, że troszkę się zawiodłam. Owszem cały motyw z Bogiem i aniołami mi się podobał ("Siewca wiatrów" Wink ) tak wątek Ruby mnie wkurzył. Cóż za szkoda. Tzn. chodzi mi tu o super postac z 3 sezonu, która została zabita w tamtym finale. Bo to co wróciło, co nam zaserwowano jako "Ruby" to kompletna beznadzieja i ciesze się, że tak się to skończyło. Wreszcie. Prwadziwej Ruby (Cassidy) nie da się zastąpic. Dla mnie to są jak dwie różne postaci.
Co do szokera z Lilith - jakoś mnie nie dziwi. Lampke nadchodzi (rechot Twisted Evil ). A ja chcę tylko dwie rzeczy wiedziec:
1. Co się stało z Castielem
2. Co się stało z Aną (jak mówiłam przegapiłam kilka odcinków, ostatnio ją widziałam jak gadała z Castielem i miałam wrażenie, że jednak będzie jej więcej).

To co, wiecie, czy będzie kolejny sezon?
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12

Skocz do: