Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

4 sezonik, kto nie oglądał, niech nie czyta!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 7:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój koment do "In The Beginning" czyli 3 odcinka serii.
Bardzo mi sie odcinek podobał. Wiele jest rzeczy zaskakujących.

SPOJLERY!!!

Kto by przypuszczał, że oryginalnie to Mary była łowcą. I zawarła pakt z Żółtookim aby ocalić Johna. I mówiąc o Johnie, on był takim dobrym zwyczajniakiem. Dean się nieźle zdziwił.
Bardzo mi się podobało, jak Mary zaczęła kopać Deanowi tyłek. Śmieszne, tego się chłopak po własnej mamusi nie spodziewał. I dziadkowie byli spox, tylko nie pod koniec.
No i nasz aniołek znów się pojawił. Tajemnicza bestia, ale go lubię.
A co do Ruby, to mi się NIE PODOBA!! Kochałam ją w poprzednim sezonie, ale to było za sprawą aktorki. Co z tego, że postać jest ta sama, jeśli nie potrafi zagrać podobnie? Sarkazm w jej wydaniu brzmi jak skamlenie. Nie wiem, może się jeszcze odkupi, ale na razie nie zbiera u mnie punktów.

Oglądałam też następny odcinek i mam tylko jedno do powiedzenia. Nowa Ruby mnie wkurza niemiłosiernie. Ona i Sammy. Jak się cieszyłam jak mu Dean dał po mordzie. A ją powinni już ukatrupić. Jeśli nie potrafi przynieść tych samych walorów postaci co poprzednia aktorka i tylko zrażą do siebie fanów oryginalnej Ruby to po co ją trzymać?
Mlekowiec
Mlekowiec

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 7:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aggie zgadzam się z Tobą w 100% Powinni ZABIĆ tą Rubi tzn to ciało żeby mogła do poprzedniego wrócić. Ta Rubi jest tak bez wyrazu, że aż za przeproszeniem rzygać się chce i nie da sie tego inaczej opisać. Z każdym odcinkiem mam nadzieje, że ekipa zrozumie swój błąd i wrócą starą Rubi obojętnie w jaki sposób. Może być najgłupszy i najbanalniejszy na świecie byleby stara Rubi wróciła!!!!!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 8:44 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagadka__ napisał:
Aggie zgadzam się z Tobą w 100% Powinni ZABIĆ tą Rubi tzn to ciało żeby mogła do poprzedniego wrócić. Ta Rubi jest tak bez wyrazu, że aż za przeproszeniem rzygać się chce i nie da sie tego inaczej opisać. Z każdym odcinkiem mam nadzieje, że ekipa zrozumie swój błąd i wrócą starą Rubi obojętnie w jaki sposób. Może być najgłupszy i najbanalniejszy na świecie byleby stara Rubi wróciła!!!!!!

Dokładnie

Dla mnie ta nowa aktorka po prostu nie pasuje. Jest zbyt ugrzeczniona, za bardzo zwyczajna. Poprzednia miała w sobie tyle energii. jak wchodziła na scenę, to każdy wiedział, że z nią nie można się pieprzyć, nawet w scenach kiedy się bała, miała w sobie tyle energii. A teraz co. Skomląca Ruby boi się Castiela. I w jej wykonaniu to wygląda patetycznie. Z mojej ulubionej żeńskiej postaci w serialu zrobiła się gorsza od Beli i Jo razem wziętych. Już wolałabym oglądać te dwie, niż nową Ruby. Wkurza mnie to, że twórcy nie rozumieją jaki błąd popełnili. Liczyli na "sławną aktorkę z innego serialu, że przyciągnie nowych widzów". Ale i w poprzedniej roli i teraz jest zbyt, wybaczcie wyrażenie, wyLizowana. Chciałabym, że wróciła oryginalna Ruby, jakkolwiek, ale obawiam się, że się to nie stanie. Więc lepiej niech już się jej pozbędą, a w fickach poczytam o oryginalnej, starej dobrej demonicy.
Mlekowiec
Mlekowiec

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 9:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardziej tego brakuje, że stara Rubi właśnie sie niczego nie bała była taka strasznie wyrazista szczególnie jak szybko mówiła. Brakuje mi tego bo w zasadzie jeżeli oglądam któreś odcinki z 3 sezonu to głównie te w których była Rubi. Podczas 3 sezonu wyznawałam zasade odcinek bez Rubi odcinek stracony. Tak długo czekałam aż w końcu zobacze ją w akcji może z Deanem albo co, a tu takie ROZCZAROWANIE. Na prawde powinni sie twórców wyegzorcyzmować bo chyba ich coś opętało!
Powrót do góry
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 9:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też uwielbiałam scenki z Deanem i Ruby. Byli taka dysfunkcjonalną parą, że aż chciałam, żeby razem skończyli. A teraz to guzik bez pętelki. Nie chce tej fladry z moim Deanem Mad Niech sobie ją tam Samuś obraca, mało mnie to obchodzi. bo jestem pewna, że ją pod jakimś kątem obracał, zwłaszcza w Lazarus Rising. Półnadzy w pokoju motelowym. Normalnie się zniesmaczyłam. Ja chcę oryginalną Ruby Crying or Very sad . niech mi ktoś chociaż fajny fick napisze
Mlekowiec
Mlekowiec

PostWysłany: Nie Paź 12, 2008 10:22 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dean i Ruby tak liczyłam na nich, jak nie lubie blondynek to tej bym go odstąpiła. A teraz co? Trzeba zrobić jakąś petycje do nakręcenia alternatywnej wersji 4 sezonu:P Mam nadzieje że w następnym odcinku skoro Dean wie że Ruby to Ruby Ona wróci do swojej poprzedniej postaci nie interesuje mnie jak!
Powrót do góry
Mlefelek
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 9:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podzieliłam wam tematy, możecie już normalnie pisać Smile
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 10:13 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pitu pitu, głupi sezon, chlastu chlastu, debilizmy.
Pępuszek

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 10:20 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bojkot...? Laughing
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 10:24 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tiaa, żeby tak jeszcze ktoś nas posłuchał. Ale tak to już jest, że nikt nie słucha mądrych ludzi.
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 11:58 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niunia napisał:
Tiaa, żeby tak jeszcze ktoś nas posłuchał. Ale tak to już jest, że nikt nie słucha mądrych ludzi.

Twisted Evil Wtedy byśmy byli normalni, tzn. nie zadający się z niunią i Nan. Słuchanie was, psiakrew, znanie, wyklucza na z normalności Laughing

A Ruby w trzecim była fajna Smile W czwartym to ciepłe kluchy, nie, nawet na to określenie nie zasługuje. Odrzuca mnie na całego.

Widziałam w sieci kilka akcji 'ratujmy Ruby'. Nawet na youtube jest Laughing Fakt, może zbyt genialną aktorką to ona nie była, ale potrafiła przekazać postaci pewien charakter. A ta ciota o ciemnych włosach nawet się do blondyny nie umywa...!
Nan
Pępuszek

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 2:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zobaczycie, jeszcze kilka odcinków i cały świat wypnie się na SN. Powinni wtedy pójśc po rozum do głowy, wymyślić podróż w czasie i zamiast psuć wszystko na nowo, błagać nas o pomoc.

Nie zdziwię się, jeśli to będzie gwóźdź do trumny i za rok będziemy się raczyć czymś świeżym. W sumie to nawet jestem za...
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pon Paź 13, 2008 4:23 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie Aggie na każde pojawienie się 'nowej Ruby' mdli i to podwójnie. Ta aktorka nie ma charyzmy i wyrazu poprzedniej Ruby. Jest zbyt przesłodzona i dziwi mnie, że przekonała Sama do swoich praktyk, może miał niedobór cukru, ale zdaje się, że mu się polepszyło, uff, dobrze, że Dean wkroczył do akcji i manualnie mu to wytłumaczył Laughing

A co do dziadków, to przynajmniej wiemy, po kim nasza dwójka odziedziczyła imiona Laughing Mnie również wmurowało jak Deana. Łagodna (choć zdecydowana) babcia Deanna i porywczy dziadek Samuel. To Sam powinien odziedziczyć imię po babci, a Dean po dziadku Wink
Mlekowiec
Mlekowiec

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 12:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W końcu doczekałam się takiego odcinka, na jaki czekałam od początku 4 sezonu. Bez pseudoRubi, bez końca świata. Ot takie zwykłe ściganie potworów. Odcinek mnie sie rprzynajmniej bardzo podobał, i rozbawił Hrabia Drakula był bezkonkurencyjny.
Powrót do góry
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Paź 18, 2008 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zagadka, śmiem się nie zgodzić.

No bo, kurwa co to był?? Pytam co? Jeśli o mnie chodzi to określam to najgorszym odcinkiem w historii tego serialu. Wiem, miało być śmiesznie, parodia i takie tam. Ale ja takim zapełniaczom mówię zdecydowane NIE! Evil or Very Mad Bo poza Deanem w kostiumie nie było mi do śmiechu. TO do pięt nie dorasta poprzednim sezonom i śmiesznym odcinkom. Ja chcę kolejną króliczą łapkę, albo chłopaków dokuczających sobie nawzajem. To było gówno A mimo komentarzy które czytałam o odcinku chciałam dać szansę. I dupa

Poproszę o powrót normalnych odcinków. Bo zmiennokształtnym Hrabiom Draculą mówię zdecydowane NIE!!!
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Następny
Strona 4 z 12

Skocz do: