Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Cnota - pojęcie względne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Świat według wielbicieli Normala
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mlefelek
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Czw Paź 19, 2006 6:05 pm    Temat postu: Cnota - pojęcie względne Odpowiedz z cytatem

~ Onarek

Dla mnie Biggs i Liz na zawsze bedą rodzeństwem z FN Taki był piękny ten ff a takie sequele do niego powstały Chyba nigdy Ci tego H.nie wybaczę

A co do artu H. i Maxa... Maleństwo to specialna zagrywka i zemsta za nie ukazanie się nowej części MUŻ i WTRBTF i będzie tak póki nie zobaczę nowych rozdziałów

~ Athaya

Para Liz&Biggs to tylko jedna z kolejnych niesamowitych propozycji typu "Maria&Alec" Nie mówię, że musicie to akceptować! Ja też kocham FN i jego seqele. Naprwde

Onarku spokojnie...

Hmm... Spokojnie, dobre sobie... Przeciez kazdy czeka tu na opowiadania H. bądą _liz tak to juz jest, a że one mają coś między sobą to juz nie nsza wina Laughing

My upierdliwe sępiki czekamy jedynie na kolejne opowiadanka, a coś mi się zdaje, że duuuuuuużo tego jeszcze będzie po ostatnich rewelacjach Twisted Evil Nie pozostaje nic innego tylko czerpliwie czekać bądx samemu zacząć skrobać Laughing To zajmie czas oczekiwania na kolejne wyśmienite opowiadania.

Dawać mi tu następne jak najszybciej!

PS: H. powodzenia na sesji!

~ Niunia

Po pierwsze para Biggs&Liz nie jest taka zła i o wiele lepsza niż Alec&Maria. Zwłaszcza, że kiedyś przeczytałam rozpiskę H. na jeden taki ff... hehe, fajny będzie jeśli go kiedyś napisze mała kreatura Twisted Evil

Cytat:
Onarku spokojnie...

Nie chce się wtrącać, ale Maerk jest spokojny. Athaya ty jej jeszcze nie widziałaś zdenerwowanej, ale jeśli będziesz dalej ją tak "uspokajać" to ona naprawdę się troszkę rozdrażni... Confused Bo to jest drażniące, gdy ktoś cię ciągle uspokaja w dodatku bez powodu. Poza tym po czym ci się wydaje, że ona jest zdenerwowana? Prędzej w bojowym nastroju, gotowa posiekać H. jeśli ta nic nie uaktualni Twisted Evil ale w tym przyłączam sie do niej.

Cytat:
kazdy czeka tu na opowiadania H. bądą _liz tak to juz jest, a że one mają coś między sobą to juz nie nsza wina

Przepraszam bardzo, że co?! Shocked Ja i H. mamy coś między sobą?! Yyy... jedyne co jest między mną i H. to powietrze, spora odległość (w km) i zgodność odnośnie boskiego pochodzenia Aleca Laughing A to, że sobie teraz troszkę dogryzamy, drażnimy się, szantażujemy itd. to tylko zabawa i branie tego na poważnie jest... ekhm... idiotyzmem Oświadczam oficjalnie, że jesteśmy z H. na dobrej stopie i proszę mi tutaj nie wysnuwać pochopnych wniosków!

~ Onarek

Dzięki _liz Nienawidz jak ktoś mnie uspokaja jeśli ejstem wściekła a jeszcze bardziej nienawidzę jeśli ktoś mnie uspokaja jak nie jestem w ogle wściekła I cieszcie się mleczne sępiki, że jeszcze nigdy wściekłej mnie nie widzieliście bo pozoru mylą i potrafię wówczas wygladac przerażająco a że jeszcze miła nie jestem to sobie wyobraxcie co się wtedy dzieje? Twisted Evil

To było raz... A dwa...

Athaya dziecko drogie coś Ty znów wymyśliła sobie? Ja cały czas dogryzam sobie z Markiem a i tak wiem, że ona mnie uwielbia Twisted Evil Takie to już życie, że nasze uczucia ukazuyjemy nie tak jak trzeba Twisted Evil chociaż ten Mereczek zaprosił mnie ostatnio do siebie na noc niby w jaką nagrodę, ale ja dobrze wiem co jej po głowie lata lol

~ Niunia

Cytat:
Ja cały czas dogryzam sobie z Markiem a i tak wiem, że ona mnie uwielbia

Bawisz mnie Marku durny Ja ciebie uwielbiam? Jasssne... Ty się lepiej przyznaj, że masz w domu ołtarz na moją cześć wystawiony Cool A że sobie dogryzamy.... Jak to ujęła moja koleżanka - jeądzimy sobie z miłości I żeby nie było podejrzeń, jest to miłość czysto platoniczna i niesamowicie interesowna (bo ja chce, żeby mi robiła banerki do opowiadań i tapetki, a ona chce czytać wcześniej nowe opowiadania)

Cytat:
chociaż ten Mereczek zaprosił mnie ostatnio do siebie na noc niby w jaką nagrodę, ale ja dobrze wiem co jej po głowie lata lol

No pewnie, bo tobie się oprzeć nie można, nie? Laughing Poza tym tobie też się nudziło i miałyśmy tańczyć na stole Wiesz co? Durna jesteś Marku Cool

A teraz bądą grzeczną dziewczynką i zrób jakiś fajny art. Pomyślmy z jaką parą... hmm... może by tak coś zakręconego ostro? Hmm... jakiś wampirek z Liz albo z Isabel? Laughing

~ Onarek

Durny Marek, który mnie uwielbia napisał:
jezdzimy sobie z miłości

Ech ta bezinteresownosc w uczuciach co? Laughing Ale jakie to uroooocze

btw taniec na stole rulez

Cos zakręconego? A może... Może jakiś arcik z Maxie i Kylem? Laughing

~ Niunia

Cytat:
Ale jakie to uroooocze

Taaak Sweeet. A w ogóle to masz buzi durna --> Ale zboczona ta H. nawet buziek z całusem w policzek nie ma, tylko od razu z języczkiem

Taniec na stole rulez! Popieram! Laughing I Martini też rulez! I mleczko. I... Rolling Eyes

Maxie i Kyle? A może od razu Alec i Kyle? Boys will be boys...

~ Onarek

H zboczona? A Ty myślisz, że inna? Nie pwiem co wiem, ale powiem, że na gg tez tylko buzi z języczkiem mi wysyłasz a ja kulturka w policzek nie

I Ty mi tu z mojego Aleca nie rób jakiegoś pedałka, osobiście nic nie mam przeciwko nic, ale jeśli chodzi o Aleca... Nie nie nie mój Ci on

~ Hotaru

Onarek napisał:
Dla mnie Biggs i Liz na zawsze bedą rodzeństwem z FN Taki był piękny ten ff a takie sequele do niego powstały Chyba nigdy Ci tego H.nie wybaczę

Poczekaj na 'To, co najważniejse' a znów będziesz wznosić ołtarze ku mojej czci Laughing Ile już ich było, Onarku Laughing

[quote:="Onarek"]A co do artu H. i Maxa... Maleństwo to specialna zagrywka i zemsta za nie ukazanie się nowej części MUŻ i WTRBTF i będzie tak póki nie zobaczę nowych rozdziałów [/quote]
A nieukazanie się powyższych to zemsta za brak FN 8. Cicho sza...

Athaya napisał:
Przeciez kazdy czeka tu na opowiadania H. bądą _liz tak to juz jest, a że one mają coś między sobą to juz nie nsza wina

Acha, nie wasza, to przez was sępiki zaczał się nasz płiomienny romans, wiecie, te długie noce spedzone razem na przygotowaniu wielkiej kospiracji pro-xtremerkowej w Twórczości... Embarassed

Athaya napisał:
Dawać mi tu następne jak najszybciej!

Geeez, dopiero co dostaliście MCK. Co do diabła mam wstawić Shocked

eks-sępik napisał:
Po pierwsze para Biggs&Liz nie jest taka zła i o wiele lepsza niż Alec&Maria. Zwłaszcza, że kiedyś przeczytałam rozpiskę H. na jeden taki ff... hehe, fajny będzie jeśli go kiedyś napisze mała kreatura

Cicho siedz. Wcale nie jest wiadome, czy to napiszę, czy pozostawię to kestii waszych marzeń Laughing A propos, jak tam At the end?

eks-sępik napisał:
gotowa posiekać H. jeśli ta nic nie uaktualni ale w tym przyłączam sie do niej.

No wiesz, _liz! Nic wczoraj nie mówiłaś!

eks-sępik napisał:
Oświadczam oficjalnie, że jesteśmy z H. na dobrej stopie i proszę mi tutaj nie wysnuwać pochopnych wniosków!

Na bardzo dobrej....

eks-sępik napisał:
Ale zboczona ta H. nawet buziek z całusem w policzek nie ma, tylko od razu z języczkiem

Ciekawe przez kogo... Embarassed

~ Onarek

Hotaru napisał:
eks-sępik napisał:
Ale zboczona ta H. nawet buziek z całusem w policzek nie ma, tylko od razu z języczkiem

Ciekawe przez kogo... Embarassed

No nie mów, że Ciebie też zdeprawowała i sprowadziła na mleczną stronę mocy? O jaaa _liz Ty niegrzaczna dziewczynko widze na mnie nie poprzestałaś A nu nu nu a taka kiedyś grzeczna byłam Laughing

~ Niunia

O nie! Ja sobie wypraszam! Ja tu nikogo na złą drogę nie sprowadzam. Ewentaulnie uświadamiam biednych ludzi i to już nie moja wina, że wpadają w manię mleka i mieczy świetlnych Cool Ludzie sami za siebie odpowiadacie i mnie do tego nie mieszajcie! Ha!

H. ty kreaturo niewyżyta Twisted Evil Nasze nocne tajne spotkania miały zostać tajemnicą aż do czasu, gdy wprowadizmy w życie nasz niecny plan przejęcia władzy nad umysłami sępików

Poza tym to, że się do mnie dobierałas to też nie moja wina moja droga Mleczna Wróżko. Mnie się po prostu oprzeć nie można. A że mnie uraczyłaś pysznym Martini ja wiem, że to był podstęp, żeby mnie upić i....... Ale jestem pewna, że jesteś taka rozbestwiona przez swojego blondynka Cool

Tak, tak, blondynek maczał w tym palce... I pewnie nie tylkow tym, co H.? Już się tak nie rumień, to ludzkie sprawy

To dlatego H. teraz tyle scenek NC pisze - blondynek działa na wyobraznię, hę? mlekołak z ciebie H. teraz! Twisted Evil

A w tym wszystkim ja jestem poszkodowana. Bo jak nie Hotaru to Onarek mnie wykorzystuje. I zero uczucia w tym

~ Onarek

Ale Ty umiesz wszystko naplatac i wychodzi, że Ty taka biedna i cnotliwa Mówimy o NC17 Hotaru? A może tak pogadamy o Twoich bo ostatnio zrobiły się takie mocniejsze, bardziej wyrazne ciekawe dlaczego? Rolling Eyes Twisted Evil

Zero uczuc? Oj kicia toż wiesz, że... Twisted Evil

...

JA zberezna? JA? Ależ słoneczko zbaczasz z tematu i ja też, ale napisze jeszcze jedno, że to ja jestem ta bidula którą sprowadzasz na zlą drogę bo jak Cię nie znałam byłam grzeczniutka, cnotliwa i skromniutka chyba sama nie wierze w to co pisze lol

PS. Twisted Evil Liverpool Liverpool Liverpool Twisted Evil

~ niunia

Ty cnotliwa? Jasssne Powiedz to eMenemsowi a będzie miał ubaw jak ja Ty cnotliwa i grzeczna?! To jak oksymoron Nie na darmo masz ksywkę ST Twisted Evil Ha!

I nie zbaczam wcale z tematu. Taka prawda i tyle. A H. już się przestraszyła i zmyła, bo prawda o niej wychodzi na jaw. Mała zboczona kreatura Twisted Evil

P.S: Milan! Milan wygra, ha! Musi...

~ Onarek

Nie mów tak na niego bo mi ślinka cieknie na M&M'sy I już wole SG niż ST za to wiesz, że oberwiesz Evil or Very Mad Jakoś nie wiem czemu, ale po główce chodzi mi słowo doktor[/i:], [i]pani dr, [i]miau[/i:] Wink

To Hotaru taka sama jak Ty? O jaa ile to po świecie lata zboczenców

PS. Liverpool Marq głupi nie znasz sie i przegrasz nenene a wtedy... Będzie mlecznie zdaje mi się Twisted Evil

~ Niunia

Doigrałaś się Spadająca Gwiazdo! Evil or Very Mad Ostrzegałam, żeby nie mówić na mnie Kicia, ani pani doktor ani miauczeć przy mnie, grrr! I poczekaj no, jeszcze gorsze przezwisko ci wymyślę, ha!

eMenems taki dobry... znaczy M&M's a tobie ślinka cieknie. Ulala... wiesz, że takie słodycze są dobre z mlekiem? Rolling Eyes

Tyle zboczeńców? No tak - ty, H. pewnie jeszcze ktoś by sie znalazł. Cool Rany, z kim ja się zadaję! Jeszcze mnie na złą drogę sprowadzicie!

P.S: Nie durna! Evil or Very Mad Milan wygra! Nie mogę przegrać! I milcz ty Marku, sama będziesz miała mlecznie...

~ Elip

Cytat:
jedna z kolejnych niesamowitych propozycji typu "Maria&Alec"

Poprostu wybacz panie bo zgrzeszyłam Rolling Eyes
_liz, onarku poprostu przyznajcie się, że się obie uwielbiacie kochacie czy co tam jeszcze i będziecie miały jeden problem mniej Cool
A chyba każdy na tym forum jest zboczeńcem Twisted Evil
Nie to żeby mi to jakoś przeszkadzało Laughing
P.S. Liverpool Wygrał Liverpool rules Twisted Evil

~ niunia

Cytat:
_liz, onarku poprostu przyznajcie się, że się obie uwielbiacie kochacie czy co tam jeszcze

Elip problem w tym, że my się ani uwielbiamy, ani tym bardziej kochamy ani co tam jeszcze Cool My się po prostu znosimy dla dobra ogółu. A że w paru kwestiach sie ze sobą zgadzamy, to już inna sprawa Laughing

Cytat:
A chyba każdy na tym forum jest zboczeńcem

Mów za siebie. Ja jestem cnotliwa i niewinna i zmęczona...

P.S: Cholerny Liverpool! Mieli przegrać do diabła! Evil or Very Mad Milan miał wygrać!!! Przegrałam zakład, grr... Mecz był ustawiony!

~ Elip

Cytat:
Mów za siebie. Ja jestem cnotliwa i niewinna

można się o tym przekonać czytając "mleczne rozmówki" tam własnie widać jaka ty jesteś cnotliwa i niewinna Twisted Evil

~ Onarek

A mówiłam Marq, że Liverpool wygra? Ja zawsze mam rację i co? Haha wiesz jak bardzo mi przykro, że przegrałaś? Lol biaaała noooc, biaaaały dzieeeeń Twisted Evil

[quote="_liz"]Elip problem w tym, że my się ani uwielbiamy, ani tym bardziej kochamy ani co tam jeszcze My się po prostu znosimy dla dobra ogółu. A że w paru kwestiach sie ze sobą zgadzamy, to już inna sprawa[/quote:]
Strzał w 10 Marq. Wlaśnie... My się znośimy dla dobra ogólu i niech was to lepiej zacznie cieszyc

I jeszcze jedno... Ty cnotliwa i niewinna? Dobre dobre a A. to słyszał? Pewnie zareagowałby tak samo jak ja co tez nam przyszło tu słyszec

~ Niunia

Cytat:
A mówiłam Marq, że Liverpool wygra?

A zamknij się już. Mecz był ustawiony Confused

Cytat:
Lol biaaała noooc, biaaaały dzieeeeń

cicho durna Embarassed I w ogóle to czep się lepiej swojego eMenemsa a nie mnie i A.!

Cytat:
Dobre dobre a A. to słyszał?

On jest tak samo zdeprawowany jak ty, eMenems i cała ta gromada zberezników, którzy mnie otaczają (w tym Hotaru, Amara, Elip). A ja biedna niewinna sprowadzana na złą drogę

A treraz w szale zemsty żądam artu z Maxem E. i Tess! i to podły! podły art, gdzie widac, jak Max zdradza Liz i ma się ochote naprawde go zabić! Aaah, niech chociaż oskarżenia przeciw nam mają wreszcie podstawę! Evil or Very Mad

http://i2.photobucket.com/albums/y21/justyssia/sad2bcopy.jpg

Moze byc? Rolling Eyes Przerobilam jeden ze starych pomyslów, ale ta wersja jest o wiele ostrzejsza Cool

~ Elip

Cytat:
A ja biedna niewinna sprowadzana na złą drogę

To dlaczedo to JA mam rangę jaką mam a nie ty? Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Świat według wielbicieli Normala Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: