Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Supernaturalne Wariacje
Idź do strony 1, 2  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nan
Pępuszek

PostWysłany: Sob Paź 13, 2007 8:48 pm    Temat postu: Supernaturalne Wariacje Odpowiedz z cytatem

Niunia mówiła o mrugających światłach w kuchni, ja zaczynam wąchać powietrze, czy nie śmierdzi chloroformem... Wink Co wam się kojarzy Supernaturalnie?

Jeden z testów online:
What Your Halloween Habits Say About You

The scariest thing on Halloween is you! You definitely don't want any kids in costumes crossing your path - and you're willing to scare away any who do.
(...)
You truly fear the dark side of humanity. You are a true misanthrope. ( )
(...)
You're prone to be quite emotional and over dramatic. Deep down, you enjoy being scared out of your mind... even if you don't admit it.

Co ty wiesz o Supernaturalnych sprawach...?
Navy Swallow

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 4:08 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to się po części zgadzamy Laughing Oto mój wynik:

You love the drama of Halloween. You definitely like to have the best costume around - and everyone noticing you.

You definitely think of yourself as someone who has a dark side. And part of having that dark side means not showing it. To mi się podoba Laughing

Your inner child is full of wonder and very sweet.

You truly fear the dark side of humanity. You are a true misanthrope.

You're prone to be quite emotional and over dramatic. Deep down, you enjoy being scared out of your mind... even if you don't admit it.

You are a traditionalist with most aspects of your life. You like your Halloween costume to be basic, well made, and conventional enough to wear another year.

Pępuszek

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 9:27 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No i nic dziwnego, że lubimy SN Laughing

Rozśmieszył mnie w tym jeszcze jeden fragment (ten ostatni, o kostiumach):
You are picky and high maintenance. If you wear a Halloween costume, it's only when you really feel like it. And it has to be perfect.

No i tu się jednak zgadzam Laughing
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 11:19 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje wyniki Laughing

Sneaky and devious, people should really watch out for you (...)- strzeżcie się!

Your inner child is curious, brainy, and maybe even a little gross.

- coś nas łączy Nan, jak widzę Laughing

You're prone to be quite emotional and over dramatic. Deep down, you enjoy being scared out of your mind...
Navy Swallow

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 7:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niunia napisał:
You truly fear the dark side of humanity. You are a true misanthrope. - coś nas łączy Nan, jak widzę Laughing

To łączy nas wszystkie Twisted Evil
Pępuszek

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 12:28 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I dlatego wszystkie oglądamy SN Laughing

Niunia! Widzę, że dopadłaś tego samego, co ja Piękna ikonka, a sygnaturka wisi wydrukowana na mojej ścianie Laughing
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 2:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rysunkowy Dean jest równie genialny, co zywy Laughing Ja niestety jeszcze sobie nie wydrukowałam, bo drukarka mi nie działa. Ale niech no tylko zadziała, a wszystkie odcinki The Dean Show zawisną na ścianie. A co! O!

A tutaj... Could you be Dean Winchester's girlfriend?

[edit] Moje wyniki:

You have a shot at this. Just remember, things won't always be easy. He's hard headed and hates to let his emotions show. But hopefully in time, he'll learn that he doesn't need to be mister macho around you and he'll let his guard down a little bit at a time

Laughing Dean, here I come!
Pępuszek

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 2:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie wyszło coś takiego:

You might have a short fling while he's in town, but once he's gone, you're off to bigger and better things. And remember his brother Sam is single too.

No i co wychodzi na logikę z takiego wyniku - że Sam jest większy i lepszy...
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O jaaa... Dobre Nan, dobre!
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 12:34 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od linka Nan wyszło mi takie coś:

The scariest thing on Halloween is you! You definitely don't want any kids in costumes crossing your path - and you're willing to scare away any who do.

No one quite understands you, but everyone also sort of worships you. And that's exactly how you like it.

Your inner child is stubborn and a bit bossy.

You fear those closest to you finding out who you really are. You dread people discovering your secrets.

You are a traditionalist with most aspects of your life. You like your Halloween costume to be basic, well made, and conventional enough to wear another year.

A od Niuni to:

You'll have a good run with him, but his life will eventually wear on you and you will walk away. Don't feel bad though. Things will end on good terms. He knows that his life is hard and doesn't expect you to wait for him to change.

Hmm...
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 3:41 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyszło mi to samo Athaya Laughing Lepszy Dean jako przyjaciel niż brak Deana Laughing
Mlekowiec
Mlekowiec

PostWysłany: Sob Paź 20, 2007 10:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A bit of an introvert, you like the special occasions just as much as everyone else. You just have your own unique way of celebrating Halloween.

You definitely think of yourself as someone who has a dark side. And part of having that dark side means not showing it.

Your inner child is curious, brainy, and maybe even a little gross.

You are unique, expressive, and a trendsetter. Your ideal Halloween costume is over the top and one of a kind.
fajne to to
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sro Paź 24, 2007 9:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie obejrzałam niejaki film "Population 436" - ewidentne skojarzenia z odcinkiem "Scarecrow" Confused Tylko Dean był apetyczniejszy i mieli lepsze jabłeczniki.
Pępuszek

PostWysłany: Czw Paź 25, 2007 8:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widziałam dzisiaj samochód. Może nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, w końcu w Warszawie, siła rzeczy, samochodów jest wręcz ogrom, ale ten był szczególny z jednego powodu - rejestracji. Tablica rejestracyjna głosiła bowiem wszem i wobec "NO SAMMY". Automatycznie przyszło mi na myśl w ramach odpowedzi "YES DEAN" Laughing i zaczęłam się śmiać. Kto był w posiadaniu tak cudownej tablicy - kobieta czy mężczyzna - nie wiem. Aczkolwiek ja wolałabym raczej "YES SAMMY" Laughing choć to chyba za długo.
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Nie Paź 28, 2007 2:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W porywach nauki psychiatrii, tworzymy z moją współlokatorką ciekawe teorie o Supernatural.

I tak oto rozważałyśmy sobie fryzurę Sammy'ego i doszłyśmy do zatrważających, aczkolwiek niezwykle prawdopodobnych wniosków!

Sammy ma długą grzywkę, tak? Tak. Został określony przez Pychę jako "Boy king", tak? Tak. Możemy to w prostej linii określić, jako new version antychrysta, tak? No pewno, że tak. Zatem... Sammy pod grzywką ukrywa 666! Serio! Dlatego nie skraca tej grzywki od samego początku (Dean co sezon ma ciut zmienioną czy skróconą fryzurkę), bo inaczej zostałby zdemaskowany.

Przerażające, wiem. Ale musimy się przygotować na najgorsze.

Na koniec sezonu - Dean odda życie za Sama. Dosłownie odda, bo nie uda się go wyciągnąć z paktu z demonem. I nad umierającym ciałem Deana, Sammy zacznie się diabelnie śmiać i wtedy wiatr rozwieje mu grzywkę i zobaczycie... 666
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Skocz do: