Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Uroooczy, czyli Dean
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 12:06 am    Temat postu: Uroooczy, czyli Dean Odpowiedz z cytatem

Nie ma na tym forum chyba osoby, która nie przyznałaby, że (jak to mawia Nem) Dean jest uroooczy Laughing Zakładam ten temat, bo prędzej czy później i tak zostałby założony, a mnie tchnęło, bo właśnie przypadkiem na tvn trafiłam na ostatni odcinek serii pierwszej. I....

DLACZEGO?!

Dlaczego? Dlaczego? Dlaczego?! Dlaczego to Dean musi być zawsze biedny? Ja wiem, że to pewnie mój rozstrój hormonalny (nie, to nie ciąża Aras raczej ten comiesięczny rozstrój) i rozpływam się nad nim bardziej niż zwykle. Ale widok wykrwawiającego się, bezradnego Deana, którego morduje własny ojciec... Taki biedny, samiuteńki. No niech go ktoś uratuje!

Dean zawsze wyciąga Sama z tarapatów nim sprawa stanie się zbyt makabryczna. Ale kiedy to do Deana jakieś paskudztwo się doczepia, to wrednie rani go, wykrwawia, dołuje, znęca psychicznie i nikt Deana nie ratuje, bo Sammy ma opóźniony zapłon! Jakbym była postacią z filmu, to bym została Osobistą Ratowniczką Deana (rzecz jasna z resuscytacją włącznie, full service). Zwykłe kopanki i strzelanina mnie nie ruszają, bo jakby Dean nie był odrapany i połamany, to nie byłby też Deanem. Ale na litość, dlaczego największe maltretacje go spotykają?

Mam na to tylko jedną jedyną możliwą teorię. Zakłada (oprócz oczywistego faktu, że Sammy to powolna dupa wołowa), że scenarzyście, reżyser i w ogóle Krippke robią to... dla fanek. Nic tak nie podbija oglądalności i fascynacji, jak zrozpaczone fanki, gotowe rzucić się Deanowi na ratunek. Bądźmy szczerzy, jak na mnie widok krwawiącego cierpiącego Deana tak bardzo działa, to działa na wszystkie kobiety Cool
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 5:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A propos Deana, takie dziwne proste cosie bez polotu:

Pępuszek

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 9:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ominął mnie ostatni odcinek I serii...?! DLACZEGO?! Życie jest niesprawiedliwe.
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 5:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że Niunia i Nan tworzą jakąś sektę wyznawców Deana. Pewnie zamiast prawiczków najchętniej składałybyście samego Winchestera na ołtarzu orgii, co? Wink Ale musze przyznać, że on ma w sobie coś ciekawego. Taki łobuz uroczy, na którego można się gniewać przez co najwyżej pieć minut.

Niunia napisał:
bym została Osobistą Ratowniczką Deana (rzecz jasna z resuscytacją włącznie, full service)

Czemu mnie to nie dziwi Laughing
Pępuszek

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 7:19 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No oczywiście, że tworzymy Sektę, tylko jeszcze musimy rozważyć która będzie Naczelną Kapłanką a która Naczelną Władczynią Wink

Cytat:
Ale musze przyznać, że on ma w sobie coś ciekawego.

On ma wszystko ciekawe...
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 11:52 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nan napisał:
On ma wszystko ciekawe...

Nooo!

A teraz... OH MY GOD! OOOH MY GOD! Shocked

żeby nie było wątpliwości, że to z pewnością młodsza wersja Deana:

i coś bezdzietnego na uspokojenie nerwów:

P.S: Chociaż nadal nie popieram wątku syna Deana w Supernatural (przynajmniej nie w takiej formie, jak ma być), widząc pierwszą fotkę wpadł mi do głowy pomysł... Co powiecie na dalsze losy z serii "Wicked?" Rolling Eyes
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 6:46 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O, tak tak! Ja popieram! Nie mam nic przeciwko dalszym losom Nem i Deana Razz A jeśli zainspirowały cię te zdjęcia z małą wersją Deana, to tym bardziej popieram, hehe. Ciekawie będzie poczytać o Deanie w roli rodzica.

A zdjęcia świetne. Śmiesznie wyglądają razem Dean i ten mały. A ta fotka, gdzie mały podrywa dziewczynę jest po prostu genialna! Laughing Wdał się synek w tatusia. Wprawdzie nie wiem, jak to wyjdzie w serialu, ale chyba nie mam nic przeciwko żeby Dean miał syna. Chociaż to mogłoby wszystko wywrócić do góry nogami, bo mając ledwie rok życia Dean pewnie zostałby z dzieciakiem, więc to chyba jednak nie jego syn.
Pępuszek

PostWysłany: Sob Wrz 22, 2007 5:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O...! Mój...! Boże...! Wystarczyło wyjechać na kilka dni z domu i już takie rzeczy się sypią...!

Mnie się bardzo podoba pomysł z dzieckiem Deana. Zwłaszcza z nieco starszym dzieckiem Deana - moja wyobraźnia niedawno miała taki trening, że działa już bez mojego udziału i sama produkuje zachwycajace sceny w ilościach zastraszających, a Dean+miniaturka to wręcz doskonała pożywka Laughing

Miniaturka Deana
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 1:25 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do Sekty Deana, a co z 'Sektą Miłośników Piegów Deana' - Niuniu miała powstać, wyjechałam i zgubiłam wątek, a chcę się zapisać Wink

Ja też popieram wątek syna Deana i to nie niemowlaka. Chcę zobaczyć jak sobie poradzi, szczególnie z chłopczykiem, który może mieć podobny do niego charakterek. Jak pamiętam w DITW nie było tak źle, ale to nie był jego syn i do tego dojdzie szok po takiej info. Zastanawia mnie, kto będzie mamuśką - Bela czy Ruby Rolling Eyes A może by tak Kelly (Kristen Bell) - bardzo pasuje mi do SN Laughing
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:01 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe, dobrze, że mi przypomniałas Maleństwo. Sekta została własnie utworzona, więc zapraszam piegowato... znaczy serdecznie! Laughing
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piegowatość to jest to Cool
Mlekowiec
Mlekowiec

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 4:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też! Ja też chce należeć do sekty Miłośników piegów Deana, tak oglądałam wczoraj SN, akurat był ten odcinek w którym Dean płakał (nie pamietam tytułu) też płakałam taki słodki był, że aż chciałam tam iść i go przytulić zeby już nie płakał.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 10:55 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nan, Maleństwo i Zagadka zostałyście przyjęte (tudzież zwerbowane siłą) do Sekty Pigusek Laughing Waszym zadaniem jest szerzyć na świecie miłość do piegów Deana!
Nieśmiały Leniwiec

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 11:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No tak... Piegi Deana są genialne, a jak je zestawić z uśmiechem i tym błyskiem w zielonych oczkach... Embarassed Niach!!!

I to mówi osoba, która widziała może ze trzy odcinki na yotube i setki fotek urooooooooooooooooczego Dean'a Rolling Eyes
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Nie Paź 14, 2007 10:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zauważyłam coś ciekawego - z serii na serię, dupcia Deana robi się coraz zgrabniejsza i bardziej kusząca...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

Skocz do: