Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sezon 3 - spoilery w komentarzach, zaraz kogoś zabiję!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mlefelek
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 4:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Schodzi, schodzi, i to nie dlatego, że to amerykańska wersja czterech pancernych, tylko amerykańska wersja polskich strajków Laughing

Zgodnie z hasłem, jak to Polaków przeniesiono do starożytnego Egiptu i zastrajkowali przy budowie piramid...
Maleństwo
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 6:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja obejrzę więcej, bo zbyt tęsknię za Dean'em, choć jak wspomnę niektóre odcinki III serii budzące mój niesmak Rolling Eyes to może niektóre pominę...

Nan napisał:
Ale czy to tylko moje wrażenie, czy w tym sezonie część seriali poważnie schodzi na psy...?

Ojj schodzi, schodzi. Nie oglądam ich za wiele, tylko SN, GA i ostatnio nadrobiłam OTH Rolling Eyes Nie wiem co mi się stało...ale lubię postać Brooke i ciekawa jestem, jak potoczą się jej losy. To chyba jedyna sensowna postać. Właśnie oglądnęłam najnowszy odcinek i jest mi niedobrze z przesłodzenia...Lucas i Peyton - sztuczne, naciągane i czy warto dalej oglądać, cóż ciekawi mnie czy Brooke przeżyje...

Hotaru napisał:
Zgodnie z hasłem, jak to Polaków przeniesiono do starożytnego Egiptu i zastrajkowali przy budowie piramid...

Tego nie znałam, muszę sobie zapamiętać
Pępuszek

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 6:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Och, OTH!!! Sezon V był naprawdę genialny. Ślub, do którego nie doszło, nieszczęśliwe małżeństwo, psychopatyczna niania, genialna Brooke - a teraz w ciągu jednego odcinka udało im się wszystko zepsuć. Tylko się wziąć i powiesić.

Lucasi i Peyton? Na litość boską...! Ktokolwiek, ktokolwiek, byleby nie oni! Carrie jako kompletna wariatka? Sorry, jeden Derek na serial wystarczy, to serial o psychicznie chorych czy jak?! I mdląca Haley i Nathan. Brooke ratowała wszystko... Będę oglądać tylko i wyłącznie dla Brooke, skoro wyrzucili Moutha i Millicent. A! I dla Victorii. Serio, powinna być mamusią Blair Waldorf.

Koniec offtopu... albo i nie Wink
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 12:36 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dwa miliony siedemdziesiąt osiem i trzy czwarte raza Laughing

Siedzę w pracy (BOK) i właśnie od trzech godzin rozprawiam z osłem. Zabrał się za coś, odnośnie czego nie ma zielonego pojęcia i przyszedł do naszej firmy wyłącznie po to, żebyśmy wyprostowali jego sprawy i wzięli odpowiedzialność od niego - a on nadal upiera się przy swojej super mądrej interpretacji podatkowej, według której zapłata to przychód (ustawa mówi czarno na białym co innego), a udzielenie pożyczki nie jest pożyczką w ogóle klient ma we wpisie do ewidencji napisane, że zajmuje sie działalnością kredytową, a twierdzi, że nie udziela kredytów i pożyczek (chociaz udziela) Confused no ja wiem, że dla niektórych kwestie podatkowe to czarna magia, ale co niektórzy to mnie rozwalają na łopatki....
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 3:51 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem na bieżąco ani nie będe z SN, bo w cholerę nie zamierzam sobie jeszcze nerwów szarpać oglądaniem 4 sezonu. Z Chirurgami też chyba nie nadrobię, bo i nie mam kiedy.

Pozostaje mi niecierpliwie czekać do października - bo na stancji mam AXN a to oznacza... House'a! Cool
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 4:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tu został ktoś, kto ogląda SN?
Pępuszek

PostWysłany: Nie Wrz 14, 2008 4:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba tylko ze dwie osoby - Aggie i Maleństwo... to ja jednak jestem za offtopem...
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 2:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nieee, ja jeszcze będę oglądała :] Jak ściągnę, ofkos ;p
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A sobie oglądaj i wypaczaj dalej dobry smak - bo od połowy 3 sezonu ten serial już nie ma smaczku.
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 2:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To, że większa część trzeciego, a nie tylko połowa, nie miał smaczku, to inna sprawa ;p

Ja tam liczę na to, że cholerni scenarzyści przestali strajkować i Dean będzie żył. Ale ileż to dywagacji jak i dzięki komu będzie Laughing
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie to mógłby nieżyć. Byłby spokój, zero beznadziejnych lasek wokół niego i koniec z wieczną depresją i autodestrukcją. Serio, ubóstwiam Deana z jego skomplikowaniem, ale potrafił człowieka w dołek psychiczny wprowadzić.
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 2:11 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No co ty powiesz? Laughing
Maleństwo
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 4:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to są trzy osoby...III sezon rzeczywiście było częściowo do bani, ale mino wszystko ciekawa jestem dalszych losów tej dwójki, a w szczególności tego jak Dean wyrwie się z piekiełka i powróci do świata ludzi. No i jaki będzie po tym co przeżył. Zresztą co teraz można z Jensenem oglądać, pozostaje tylko SN...
Pępuszek

PostWysłany: Pon Wrz 15, 2008 5:10 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach, alleluja, Niuniu, wyjęłaś mi to z ust!

Cytat:
Jak dla mnie to mógłby nieżyć. Byłby spokój, zero beznadziejnych lasek wokół niego i koniec z wieczną depresją i autodestrukcją. Serio, ubóstwiam Deana z jego skomplikowaniem, ale potrafił człowieka w dołek psychiczny wprowadzić.

Amen! (Dlatego właśnie jestem zdania, że najlepszy Dean to Dean z naszych opowiadań, odpowiadający temu z pierwszego - i ewentualnie drugiego - sezonu, a nie jakiś wypaczony.
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 8:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A tam, pieprzyć Deana - w każdym tego słowa znaczeniu Cool

Kroniki Sary Connor są nudne. Wiem, bo oglądałam na AXN i beznadzieja. Chociaż, co kto lubi, nie? A że ja większości nie lubię, to już inna sprawa.

Dzisiaj obejrzałam 1 odcinek 2 sezonu Tudorów, ale chyba jednak dam sobie spokój. Pierwsza seria była niezła, ale teraz jakoś mi nie podchodzi. I o dziwo, to Katarzyna Aragońska mnie najbardziej wkurwia w tym wszystkim - męczennica kurwa, jak Liz.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 11, 12, 13  Następny
Strona 12 z 13

Skocz do: