Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Sezon 3 - spoilery w komentarzach, zaraz kogoś zabiję!
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 2:16 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maleństwo, my się razem musimy trzymać. bo ja też się nie mogę doczekać. A wiecie, że ja pół drugiego sezonu to dopiero na powtórkach oglądałam. Pamiętam, że mi właśnie 2 sezon nie pasił. I do tej pory nie mam pojęcia co się stało z Jo.
Już się czwartku nie mogę doczekać, i nawet poczekam do tej 11:30 w nocy (jak zwykle mecz jakiś więc opóźniają normalne programy).

Nan, nawet nie zaglądam, chociaż korci mnie niemiłosiernie. Chociaż, pewnie niedługo zaglądnę, bo chyba nie będzie mi dane zobaczyć więcej niż parę odcinków. Tak to jest, hej ho hej ho do wojska by się szło.

Mlefelku, popieram twoje zainteresowanie Kronikami... Ja w wakacje ściągnęłam sobie pierwsze sezon i jak pierwsze odcinki były takie sobie tak odkąd Brian Austin Green dołączył do obsady nie mogłam sie oderwać. Muszę się wreszcie zabrać za ściąganie nowego sezonu.
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sro Wrz 17, 2008 12:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja się zabrałam, tylko kiepsko to jakoś idzie Laughing Rzeczywiście, początek taki sobie był. Ale za to końcówka sezonu, dziewiąty odcinek, no miodzik Laughing Zdecydowanie najlepszy odcinek. I ta scena, jak Reese patrzył na baletującego robocika Chociaż mogliby rzeczywiście jeszcze dać scenę, jak Sarah wysyła robocika po tort urodzinowy

Niestety nie słuchają zbytnio głosów fanów. Jak zwykle. Mogliby bardziej rozwinąć wątek z rakiem

Aggie, na czym ty oglądasz z WB Supernatural? Bo może na moim kablu też jest, wtedy będę musiała się postarać o telewizor w końcu Laughing
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Nie Wrz 21, 2008 8:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Właśnie Rolling Eyes

Nie no, Jensexem ogólnie można się pozachwycać, ale Dean z lekka jest przejedzony. A przynajmniej ten w serialu Dean, bo w opowiadaniach trzyma się nieźle.

Dajcie mi nagiego Hunnama, a nie ponowny wypocony i wymęczony znudzoną wyobraźnią scenarzystów duet Zranionej Sarny i Podjadacza Z ADHD.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 11, 12, 13
Strona 13 z 13

Skocz do: