Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Wyniki Drugiej Edycji Freak Awards

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Freak Awards - edycja 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 12:32 am    Temat postu: Wyniki Drugiej Edycji Freak Awards Odpowiedz z cytatem

Wlaśnie zostały podane oficjalnie wyniki Drugiej Edycji Freak Awards!

Gratuluję wszystkim wygranym!

Niektóre bannerki nagradzające już są do obejrzenia i przywłaszczenia, inne wkrótce zamieści Hotaru. Cierpliwości.

Kolejna edycja (trzecia) być może już niedługo... Wink Nadal oczekujemy na sugestie zmian w kategoriach (pomysły można zgłaszać w odpowiednim temacie).

Pełna lista zwycięzców:

1. Najlepsze opowiadanie CC: "Arytmia" Niunii

2. Najlepsze opowiadanie UC: "Wicked Series" autorstwa Niuni

3. Najlepsze opowiadanie x-tremer: "Moja ukochana żona" Hotaru

4. Najlepsze opowiadanie polar: "Nie z tej bajki" Hotaru

5. Najlepsze opowiadanie crossover: "Tales from the edge of darkness" autorstwa Nan

6. Najlepszy portret bohatera z Roswell: Michael - "Nie z tej bajki" Hotaru

7. Najlepszy portret bohatera drugoplanowego z Roswell: Marvin Hansen w "Something Wicked" i "Wicked Game" Niuni

8. Najlepszy portret bohatera z Dark Angel: Alec - "Moja ukochana żona" Hotaru

9. Najlepszy portret bohatera drugoplanowego z Dark Angel: Biggs w "Śliwkach w kompocie" Niuni

10. Najlepsza oryginalna postać: Nem - "Wicked Series" Niuni

11. Najlepszy duet: Nem i Dean "Wicked Series" Niuni

12. Najoryginalniejsze opowiadanie: "Audantes fortuna iuviat" Nan

13. Najmroczniejsze opowiadanie: "Who said the truth's gonna save you" Niuni

14. Najsmutniejsze opowiadanie: "Bittersweet" - Niunia

15. Najzabawniejsze opowiadanie: "Whiskey Girls" Niuni

16. Opowiadanie, które musi mieć sequel: "Nie z tej bajki" Hotaru

17. Opowiadanie, do którego najchętniej się wraca: "Śliwki w kompocie" Niuni

18. Opowiadanie, które musi zostać ukończone: "Nie z tej bajki" Hotaru

19. Najlepsza seria: "Wicked Series" Niuni

20. Najlepszy pocałunek: Drugi pocałunek Nem i Ryana, kiedy on każe się jej odwalić od Liz i Aleca - "Etic" Hotaru

21. Najlepsza scena dla starszych czytelników: Scena balkonowa. - "Teaching the ropes" Niuni

22. Najlepsza scena kłótni: Dean i Nem kłócą się o pieczęć Laury, którą ta przekazała Nem - "Wicked game" Niuni

23. Najlepsze opowiadanie w pierwszoosobowej narracji: "Whiskey Girls" Niuni

24. Najbardziej romantyczna scena: Cała noc sylwestrowa Ryana i Nem w "Śliwki w kompocie" Niuni

25. Najbardziej trzymające w napięciu opowiadanie: "It's too late to say I'm sorry" Hotaru

26. Najbardziej zaskakujące zakończenie: "Audantes fortuna iuviat" Nan

27. Najciekawszy czarny charakter: Sasha we "Who said the truth's gonna save you" Niuni

28. Najlepszy twórca bannerów: Athaya

29. Najwspanialszy banner do opowiadania: "Galaretka owocowa" Niuni - banner autorstwa Athayi

30. Najlepszy autor obcojęzyczny: Dimensia

31. Najlepsze opowiadanie obcojęzyczne: "Don't dream it's over" Calinii

32. Scena, która powinna zostać nakręcona: Dean przesłuchujący trzy siostry Morrigan - "Whiskey Girls" Niuni

33. Scena, po której łzy płynęły potokiem: Liz wołająca imię Aleca, a on chociaż jej nie poznaje, roni jedną łzę w "Bittersweet" Niuni

34. Scena, po której ze złości chciało się coś stłuc: Kiedy Talan wyskoczył z nową żonką w "Dumie" Niuni

35. Scena urwana w najmniej odpowiednim momencie:Śniadanko na blacie, które zostało nieopisane do końca! - "Etic" Hotaru

36. Najzabawniejsza scena: Pięcioletni kuzyn McDowellów macający Nem w "Etic" autorstwa Hotaru

37. Najlepszy dialog: Przesłuchanie sióstr Morrigan - "Whiskey Girls" Niuni

37. Najlepszy tekst: Kogo, na miłośc boską, przeleciałem wczoraj?! - Dean w "Tales from the edge fo darkness" Nan

38. Najoryginalniejszy tytuł: "Audantes fortuna iuviat" Nan

39. Najoryginalniejszy tytuł: "Audantes fortuna iuviat" Nan

40. Najlepszy komentator: Nan

41. Najlepszy autor: Niunia
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 7:45 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ups, chyba trochę dawno mnie tu nie było Embarassed Ale naprawdę nie mam czasu, oj nie mam. Dzisiaj jestem tylko na chwilkę, będąc przejazdem we Wrocku.

Gratuluję wszystkim wygranym! Razz A osobiście obiecuję, że więcej napiszę w innych tematach w lutym, jak wpadnę do Polski na dłużej.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Freak Awards - edycja 2 Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: