Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Co jest, a czego nigdy nie powinno być
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czego nigdy nie powinno być?
Cassie
33%
 33%  [ 2 ]
"Road kill"
0%
 0%  [ 0 ]
dobrych wampirów w "Bloodlust"
0%
 0%  [ 0 ]
"Route 666"
16%
 16%  [ 1 ]
fryzury Sama...
16%
 16%  [ 1 ]
Jo
33%
 33%  [ 2 ]
Wszystkich Głosów : 6

Autor Wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:16 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nienormalne siostry, nienormalni bracia Laughing Trzeba znaleźć trzecią nienormalną osobę, co by w razie czego do trzeciej siostry (która nie będzie z żadnym winchesterem) mógł się dopasować w białym kaftanie. Aczkolwiek nie wiem, czy Dean też dostanie którąś z sióstr, nie planowałam tego. Ale Sam na pewno, to wiedziałam od początku Laughing

Przez was też zaczęłam bardziej lubić Sama. Nie żebym go wcześniej nie lubiła, ale w pierwszej serii był tak beznadziejnie nudny, że miałam go dość. W drugiej się rozruszał, przyznaję. Ale w sumie taki genialny to on jest tylko w opowiadaniach Nan. Gdyby tak scenarzyści się wzięli za niego równie mocno co Tales...
Pępuszek

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Trzeba znaleźć trzecią nienormalną osobę, co by w razie czego do trzeciej siostry (która nie będzie z żadnym winchesterem) mógł się dopasować w białym kaftanie. Aczkolwiek nie wiem, czy Dean też dostanie którąś z sióstr, nie planowałam tego. Ale Sam na pewno, to wiedziałam od początku

No to genialnie Laughing Zżera mnie tylko ciekawość, która wyląduje z Samem, ale co tam, poczekam Laughing

Cytat:
Nie żebym go wcześniej nie lubiła, ale w pierwszej serii był tak beznadziejnie nudny, że miałam go dość.

Ha! Sama sobie nie wierzę, że coraz bardziej lubię Sama. Po pierwszej serii rzeczywiście było ciężko go znieść - prawdę mówiąc pierwsze odcinki SN były do kitu, przejaskrawione, z kiepską grą aktorską (nie oszukujmy się - wszystkich! A zwłaszcza gości. Poza Haley z Wendigo i Andreą z DITW. Poza tym - dla mnie masakra). Zaczęło się rozkręcać dopiero po "Home", a nawet po "Asylum". W drugim sezonie rozkręcili Deana (chwała im za to) i dodali kilka fajnych cech dla Sama (bo Sam opętany był rewelacyjny, od tego momentu go zaczęłam uwielbiać, a pijany Sam był rozbrajający ).
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaraźliwa samowatość Wink

A przecież chodzą słuchy co do Sama w III sezonie. Niestety to nie będzie Sam z 'Tales', ale z tego co wokół brzęczy, to też nie będzie już dawny Sam z I sezonu - przecież nie może zostać w tyle za Deanem, bo to byłby wstyd i musi się rozwinąć Wink

Nan napisał:
(...)a pijany Sam był rozbrajający

Też go uwielbiam w tej scence - jak robiłam wideo COMWS, chciałam całą tą scenkę umieścić, ale piosenka okazała się za krótka - jednak coś się udało wkleić Wink
Pępuszek

PostWysłany: Pią Wrz 28, 2007 3:38 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakikolwiek by Sam nie był, to go i tak będę lubić Wink Poza tym bardzo chętnie usłyszę jak sobie śpiewa w duecie z Deanem - więc musi być fajnie!
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 4:46 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie na temat (nie widziałam jeszcze premiery nowego sezonu), ale mam pytanie.

W naszej ankiecie jest opcja "Roadkill".
Wreszcie udało mi się oglądnąć odcinek i nie rozumiem. Mi się odcinek strasznie podobał. I Molly była super. Co wy do niego macie??
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Wrz 29, 2007 8:36 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie my, tylko ja Aggie Laughing To ja układałam ankietę. Całokształt Roadkill mi nawet odpowiada, ale to całe "idź w stronę światła" i Unchined melody... no naprawde, wypatrywałam czy zza drzewa nie wyskoczy Oda Mae, albo czy któryś z Winchesterów nie zacznie śpiewać "King Henry VIII". Za bardzo naciągany jest dla mnie ten odcinek.
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Skocz do: