Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Deanologizmy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 1:19 pm    Temat postu: Deanologizmy Odpowiedz z cytatem

Deanologizm - nowe pojęcie, niezmiernie ważne dla wszystkich fanek(ów) Deana Winchestera. Odnosi się ono do wszystkich słówek, zdań, powiedzonek, porównań, jakimi posługuje się wyżej wymieniony.

Tak naprawdę, poza wydarzeniami kolejnych odcinków, najbardziej nie mogę się doczekać kolejnych wymysłów Deana Laughing To już chyba wypaczenie supernaturalne, czy raczej spowodowane barwnością złotych myśli starszego Winchestera. Jak można poznać po nazwie całego działu, moje ukochane to "Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?" jeśli dodać jeszcze do tego wyraz twarzy Deana...

A pamiętacie ten moment?:

""That fabric softener teddy bear...ooo I'm gonna hunt that little bitch down."

Oby kolejny sezon tez był pełny kwiatuszków.
Khotecek
Khotecek

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 3:05 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no Dean jest zabójczy z tymi swoimi tekstami Very Happy a najlepiej udało mu sie jak powiedział "Jared" zamiast Sam Very Happy
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Numer GG
Nan
Pępuszek

PostWysłany: Pią Sie 24, 2007 3:06 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wymysły Deana będą na pewno, ale ja chcę wymysły Andy'ego i Avy, ot co! "What made you seek out for a therapy? -Seriously, I have NO idea" Laughing Jaka szkoda, że Dean i Ava się nie spotkali - wyobrażacie sobie ich rozmowę? I Sama, którego głowa chodziłaby tylko jak na meczu tenisowym, lewo-prawo-lewo-prawo... Laughing
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 12:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja żądam tekstu o nożyczkach (oczywiście skierowanego do Sama)! Może wreszcie się doczekam, bo już mnie nudzi umieszczanie ich we własnych opowiadaniach... Rolling Eyes

Ava była świetna, rzecz jasna w tym pierwszym odcinku, bo w AHBL to pojechała. Chociaż z kolei Andy w dwuczęściówce był genialny Laughing Ale wiecie co? Własnie sobie uświadomiłam, że jest jedna z pobocznych postaci, która w pewnym momencie pobiła nawet Deana - Bobby w "Tall tales" na samym końcu Laughing Łamiecie mi serce.
Pępuszek

PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 8:35 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Can we go now?

Jakie to szczęście, że przynajmniej Bobby się ocalał z pogromu scenarzystów Wink i będzie w trzecim sezonie...
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Sie 25, 2007 9:14 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nic dziwnego, jest jedynym normalnym z drugoplanowych, którego nie zabili. Liczę, że dadzą mu ciut więcej roli, bo w końcówce drugiego sezonu był świetny! (i zdecydowanie powinien palnąć Deana po główce za ten numer w AHBL, najlepiej żeliwną patelnią)
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: