Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

The! Demon w teorii

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Gru 04, 2006 10:47 pm    Temat postu: The! Demon w teorii Odpowiedz z cytatem

The! Demon w teorii, czyli nasz stuknięte pomysły, dywagacje, przypuszczenia i cała masa innych relacji z demonem. Oczywiście wliczać tu można także wszelkiego typu koneksje pomiędzy Demonem a Winchesterami (np. wujek alkoholik Laughing ). Ale zacznijmy od wszystkich możliwych teorii, jakie nam przychodzą do głowy.

Teoria Lilith

Ta teoria miała się znaleźć w "Echu przeszłości" (którego pliki mi przepadły).

Demonem jest... kobieta. Lilith, nazywana Królową Nocy, która była pierwszą żoną Adama. Opuściła go jednak (bo kretyn chciał uprawiać seks tylko w pozycji klasycznej i zapewne przy tym nie był zbyt imponujący), wypowiadając Zakazane Imię sprawiła sobie skrzydła i odleciała z Raju. Adaś rozpaczał po jej utracie (typowe), ale nawet Aniołowie nie mogli jej przekonać by wróciła do niego. W Lilith niespodziewanie zakochał się Samael (równiez demon, utożsamiany z diabłem) i 'ściągnął ją' do siebie. W demonologii żydowskiej Lilith nocą wyłania się z ukrycia, aby uwodzić samotnych mężczyzn i z ich nasienia poczynać zastępy demonów. Cecha ta pozwala włączyć Lilith do gatunku sukkubów - demonów przybierających żeńską postać aby zdobyć ludzkie nasienie. Lilith była wrogiem kobiet, zwłaszcza ciężarnych, przypisywano jej także porwania noworodków...

I tutaj pojawia się własna wyobraźnia i splot z serialem Supernatural.

Lilith wcielała się co jakiś w wybraną kobietę, by począć z mężczyzną dziecko. A jeśli przybrała raz postać Mary Winchester, urodził się Sam. Stąd też jego zdolności - nieco demoniczne. Demon, który pojawiał się w sypialniach niemowląt i zabijał ich matki, to właśnie Lilith, która przyszła po swoje 'prawne' dzieci.

Do tego dopisać można, że planują razem z Samaelem za ich pomocą zdobyć świat, pft. Ale to tam już dodatek. Cool
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 1:53 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Yyyy, Kicius, i kto tutaj ma większą wyobraźnię? To nei ja powinnam zostać boginią

Ostatnio zmieniony przez Mlefelek dnia Sro Gru 06, 2006 1:56 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 1:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie jestem boginią, ale zostałam ostatnio określona sukkubą Shocked Dla niewtajemniczonych, sukkuby to demony kobiece, które uwodzą mężczyzn by zdobyć ich nasienie a potem jeszcze wycieńczonego kochanka wysysają z krwi...
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 1:58 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm, ciekawe, kto cię tak nazwał? Laughing Pewnie jakiś porzucony kochanek Laughing narzekający na nudę i brak wyobraźni u inncyh dziewczyn
Powrót do góry
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 2:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pypciaj się moi ewentualni byli kochankowie jak widać jednak dobrze się bawią ze swoimi obecnymidziewczynami, to po pierwsze. A po drugie nazwała mnie tak Słonko Shocked

Poza tym tak pod tą Lilith to ty byś Mlefelek nawet podpadała. Przyznaj się, że uwodzisz zajętych mężczyzn, omamiasz ich, obezwładniasz a potem jedziesz na całego...
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 2:04 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niunia napisał:
Przyznaj się, że uwodzisz zajętych mężczyzn, omamiasz ich, obezwładniasz a potem jedziesz na całego...

Laughing No ba! Żaden o mnie nie chce zapomnieć.... przez długie lata i inne dziewczyny... Mad
Powrót do góry
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wyczuwam nutę kurwicy odnośnie Tomka Co Nie Miał Misia
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Sro Gru 06, 2006 2:18 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nutę? Laughing Cała symfonia... Cool
Powrót do góry
Maleństwo
Słodka Nieuświadomiona

PostWysłany: Nie Mar 11, 2007 9:09 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No nie rewelacyjna ta teoria Lilith, mająca na celu wyjaśnienie zdolności Sama Po prostu wymiękłam Laughing

A wiesz, że w moim archiwum wydruków ff (robię zapasy na trasę W-wa - Gdańsk) znalazłam ostatnio jeden rozdział "Echa przeszłości" - tak jakoś robiłam porządki Wink
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do: