Forum Komnata Hotaru Strona Główna Komnata Hotaru

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

6 sezon
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we?
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Niunia
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pon Sty 16, 2012 1:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nan napisał:
Poza tym odcinek zdecydowanie przyda się do robienia filmików...

Noo, to może byś jakiś zrobiła Cool
Navy Swallow

PostWysłany: Czw Sty 19, 2012 10:33 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No w pewnych kwestiach sie zgodze. Logan, tzn. tfu tfu Chronos byl splycony. Mialam nadzieje na wiecej. I masz racje z tym uproszczeniem kwesti podrozy w czasie.
Ale za to Dean byl boski, w garniturze i fedorze, miodzio. Eliot tez mi nie przeszkadzal, zwlaszcza, ze w Nicholasie Lea to ja sie kocham od czasow Z Archiwum X. Tam byl taki bosko zly. Tu oczywiscie splycony. Ale czego oczekiwac, kiedy w jeden odcinek staraja sie upchac, podroz w czasie, Chronosa i Eliota. Za duzo zagmatwania, za malo glebi.
A wkurza mnie jedno. Proba pisakow na zastapienie Bobbego. A to daja kolesia od komputerow, a to jakas 14-to latke, teraz pani szeryf i Ezra. Niech poprostu wroca nam Bobbyego. I nawet mnie nie obchodzi, ze to moze nie byc zbyt wiarygodne. I chce Castiela spowrotem.........
Pępuszek

PostWysłany: Sro Maj 02, 2012 8:56 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ekhm Rolling Eyes boję się zajrzeć do nowszych odcinków w obawie przed spieprzonym sezonem. Jest co zaglądać czy nie ma...? Bo opinie internetowe to sobie można pod tramwaj linii 33 włożyć, nie są dla mnie wiarygodne.
Chyba widać, na którym odcinku się zatrzymałam...
*wspomina z rozrzewnieniem odcinki z oryginalną Meg. I Ellen. I Johnem. I Mary. I Andrew. I z Chuckiem/Bogiem. I Castielem. I alternatywnymi rzeczywistościami, wszystkimi jak leci. I Baltazarem. I w ogóle z porządnymi demonami, bo ci akurat bywali świetnie dobrani...*
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Czw Maj 03, 2012 2:47 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie wiem, czy warto, bo nie oglądam Rolling Eyes i nie bardzo mam ochotę, odkąd usłyszałam, że uśmiercili Bobby'ego.
Navy Swallow

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 10:10 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogladam, ale w wiekszosci to daja kicz...normalnie gdyby nie przyzwyczajenie i Dean to pewnie bym przestala. No tak, usmiercili Castiela (powiedzmy) i Bobbyego (w wiekszosci) i od tego czasu juz nie mam jakos serca. Aczkolwiek odcinek z tamtego tygodnia byl fajny, tyle, ze to za sprawa szurnietej obsady goscinnej. I co z tego, ze wiemy wreszcie co takiego Dick Roman planuje ze swoimi Lawiatanami. Jakos nie podnioslo mi to cisnienia. Poprzedni sezon byl boski, ale ten juz naprawde mnie wkurzai ciesze sie, ze sie niedlugo skonczy. Miejmy nadzieje, ze nastepny sezon (o ile takowy bedzie) wroci do poziomu, bo poprostu mi sie znudzilo.
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 2:08 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety bedzie. Wczoraj wyczytalam, ze oficjalnie potwierdzili 8 sezon. Skifa.
Pępuszek

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 2:27 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera, do czego to doszło, żebyśmy żałowały przedłużenia sezonu...
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 4:24 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nan napisał:
Cholera, do czego to doszło, żebyśmy żałowały przedłużenia sezonu...

Może to naprawdę apokalipsa nadciąga?

O ile w kolejnym sezonie Jensen nie będzie chodził nago w każdym odcinku, to raczej nic mnie nie przekona do oglądania.
Żarłak Na Głodzie

PostWysłany: Pią Maj 04, 2012 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ehm, obejrzałam jeden odcinek i to absolutnie nie to. Nawet Bobby-duch (bo ten obejrzałam) nie uratował akcji... Zdecydowanie, apokalipsa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Numer GG
Aggie
Navy Swallow

PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 9:49 am    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oki, najnowszy odcinek mi sie naprawde podobal. Jak caly sezon kiepsciutki tak tutaj bylo swietnie. Jakby ktos wreszcie przestal sie wyglupiac i na sile przedluzal ten sezon. Mi sie wydaje, ze oni nie mieli pomyslow na to co z tymi Lewiatanami wiecej zrobic.
Byl i Cas i Meg i razem byli przemiodzio. I historia wreszcie moze sie rozkreci. oczywiscie jest to praktycznie koniec sezonu, wiec nawet jak bedzie cacy to urwa i znow trzeba bedzie wymyslac co tu w nastepnym zrobic. Ale na taki odcinek czekalam strasznie dlugo.
Navy Swallow

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 2:07 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powtorze sie, ale....
koniec sezonu byl na poziomie. nie za sprawa Lewiatanow, oczywiscie, bo wydaje mi sie, ze zabicie Dicka to bylo wprowadzenie do nowego, wazniejszego watku. i wreszcie powrot do korzeni. Crowley, Meg, Cass i demony i anioly i katolicka mitologia (nazwe t tak, bo poprawnie religijnie to to nie jest pewnie, ale co tam, mi sie bardzo podoba). No i biedny Sam (co on zrobi teraz, takie Sam samiusienki Twisted Evil No i biedny Dean, yego sie chlopak nie spodziewal. I ja zreszta tez nie. Nie takiego obrotu sprawy.

Nie wiem dziewczyny, calego sezonu nie polecam, chyba, ze nie macie nic do roboty. Ale jest w nim kilka odcinkow-perelek. Zwlaszcza odcinke 21 i 23. Poza tym to nawet dobre sa 19,20 i 22. I szczerze, to jak te odcinki ogladniecie, to bedziecie wedziec wszystko co trzeba z tego sezonu.
Socjopatycznie beztroska

PostWysłany: Sob Maj 19, 2012 10:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a jest nagi Dean?

bo jak nie ma, to chyba jednak nie obejrzę...
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Komnata Hotaru Strona Główna -> Oh God, we're not gonna have to hug or anything, are we? Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: